Hammer Time! Hammer Time! 1.1.0

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Hammer Time! to gra zręcznościowa, w której zadaniem gracza jest obronić zamek przed nadlatującymi bombami za pomocą pokaźnych rozmiarów młota.

W kierunku zamku, którego bronimy w Hammer Time!, nadlatują bomby różnych rozmiarów. Każdą z nich trzeba odepchnąć jak najdalej, a przy kolejnym dotknięciu młota bomba wybuchnie z dala od zamku. Większe bomby opadają z mniejszą prędkością, ale gdy wybuchną u wrót naszej budowli, zrobią większe szkody niż bomby małe. Te zaś są groźne, bo lecą w naszą stronę bardzo szybko i trzeba sporego refleksu, by zdążyć je odbić. Gdy zaś się spóźnimy, po kolejnym wybuchu bomby u podnóża zamku zawali się on, a całą zabawę trzeba będzie zacząć od nowa. Gra toczy się na czas, plansze mają różne tło (pustynne, zimowe, plażowe itp.), a niekiedy do obrony zamku dochodzą kolejne zadania, np. rozbicie kilku bomb w określonym rozmiarze.

Między bombami przelatują niekiedy wózki ze złotymi monetami. Trzeba je uderzyć, aby zapisać monety na swoim koncie. To ważne, bo dzięki nim możemy kupić kolejne pozycje z arsenału, np. topory lub grube kije, które ułatwią nam obronę zamku. Broń możemy też kupować za pomocą modułu mikropłatności. Ceny nie są duże i wynoszą ok. dolara za każdy element. Dodatkowo, gdy kupimy broń, wtedy w grze zostaną wyłączone reklamy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!