Hammer Time! 1.1.0

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Hammer Time! to gra zręcznościowa, w której zadaniem gracza jest obronić zamek przed nadlatującymi bombami za pomocą pokaźnych rozmiarów młota.

W kierunku zamku, którego bronimy w Hammer Time!, nadlatują bomby różnych rozmiarów. Każdą z nich trzeba odepchnąć jak najdalej, a przy kolejnym dotknięciu młota bomba wybuchnie z dala od zamku. Większe bomby opadają z mniejszą prędkością, ale gdy wybuchną u wrót naszej budowli, zrobią większe szkody niż bomby małe. Te zaś są groźne, bo lecą w naszą stronę bardzo szybko i trzeba sporego refleksu, by zdążyć je odbić. Gdy zaś się spóźnimy, po kolejnym wybuchu bomby u podnóża zamku zawali się on, a całą zabawę trzeba będzie zacząć od nowa. Gra toczy się na czas, plansze mają różne tło (pustynne, zimowe, plażowe itp.), a niekiedy do obrony zamku dochodzą kolejne zadania, np. rozbicie kilku bomb w określonym rozmiarze.

Między bombami przelatują niekiedy wózki ze złotymi monetami. Trzeba je uderzyć, aby zapisać monety na swoim koncie. To ważne, bo dzięki nim możemy kupić kolejne pozycje z arsenału, np. topory lub grube kije, które ułatwią nam obronę zamku. Broń możemy też kupować za pomocą modułu mikropłatności. Ceny nie są duże i wynoszą ok. dolara za każdy element. Dodatkowo, gdy kupimy broń, wtedy w grze zostaną wyłączone reklamy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

MuseScore, Intruder Photo Log, 123D Catch, Aurora: Quarantine i Car Patrol – najlepsze aplikacje tygodnia

8
23.04.2016  •  Anna Rymsza

Jak co sobotę zapraszam do zapoznania się z najciekawszymi programami, które w tym tygodniu wzbogaciły naszą bazę. MuseScore MuseScore to program znany osobom, które zajmują się muzyką. To jeden z najlepszych programów do zapisywania i przeglądania nut, do tego otwarty i darmowy. Można w nim zapisywać nuty od podstaw, zaczynając z pustym dokumentem lub z szablonem. Znaki na pięciolinii można wstawiać z palety, z ekranowej klawiatury pianina lub odczytać z wejścia MIDI. MuseScore znajduje się w naszej bazie od dawna, ale w tym tygodniu została uzupełniona także wersja dla systemu OS X. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych