reklama

Hamster Free Burning Studio — proste nagrywanie płyt

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Do katalogu programów dodaliśmy kolejny produkt firmy Hamster Soft, producenta popularnego konwertera wideo Hamster Free Video Converter. Hamster Free Burning Studio to darmowa aplikacja umożliwiająca bardzo proste i wygodne nagrywanie płyt CD, DVD oraz Blu-ray.

Program posiada wszystkie niezbędne opcje wykorzystywane do pracy z dyskami optycznymi, jak nagrywanie danych, wykonywanie kopii zapasowych danych, tworzenie dysków muzycznych oraz klonowanie płyt DVD, CD lub Blu-ray. Ponadto Hamster Free Burning Studio automatycznie wykrywa rodzaj dysku i jego pojemność oraz określa maksymalną dozwoloną szybkość zapisu. Na podstawie tych informacji wyświetla procent zapełnienia dysku oraz umożliwia wyczyszczenie dysku w celu zapisu jego całej powierzchni.

Obsługa programu jest bardzo prosta i ogranicza się do przeciągnięcia danych (pliki, foldery), które mają zostać nagrane na napęd przenośny. Dodatkowo dzięki wbudowanemu systemowi skórek wygląd Hamster Free Burning Studio można w każdej chwili zmienić. Kolejną zaletą tego programu jest stosunkowo niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe.

Najnowszą wersję rozwojową programu dla systemu Windows można pobrać z działu PROGRAMY -> Multimedia -> Nagrywanie płyt CD/DVD/BD.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić