Hamster Free Zip Archiver Hamster Free Zip Archiver 4.0.0.59

Strona główna Windows Akcesoria Kompresory plików
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Hamster Free Zip Archiver to darmowy, szybki i wygodny w użyciu program do kompresji oraz dekompresji plików. Pozwala on łatwo tworzyć spakowane archiwa ZIP i 7Z, a także wypakowywać zawartość plików ZIP, RAR, 7Z, ARJ, ISO, QZ, TAR, LHA, LHZ, ARC, BZ oraz CAB.

Aplikacja dysponuje dopracowanym i niezwykle przyjaznym interfejsem graficznym, którego próżno szukać zarówno w darmowych, jak również płatnych odpowiednikach. Nie bez znaczenia pozostaje także wsparcie dla wielordzeniowych procesorów, których moc obliczeniowa wykorzystywana jest podczas tworzenia archiwów ZIP, skracając tym samym czas przeznaczony na kompresję.

Hamster Free Zip Archiver tworzony był z dużym naciskiem na prostotę obsługi i wyposażony został jedynie w większość najczęściej wykorzystywanych funkcji. Podczas tworzenia archiwum użytkownik posiada możliwość wyboru stopnia kompresji, podziału pliku wyjściowego według dostępnych szablonów, a także zabezpieczenia dostępu do niego hasłem. Dużym ułatwieniem podczas pracy jest wsparcie dla metody "przeciągnij-i-upuść".

Program dostępny jest w polskiej wersji językowej. Jego wygląd dostosować można dzięki obsłudze motywów graficznych.

Uwaga!

  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

interfejs, łatwość obsługi, mnóstwo języków
błędy z niektórymi archiwami zip, brak kontroli nad menu kontekstowym, śmieci od Yahoo, wszechobecne ikonki serwisów społecznościowych
ocena użytkownika
06.02.2011 17:36 • Recenzja do wersji 1.1.0.7

Program bardzo przyjemny i łatwy w obsłudze, nie sprawi problemu nawet młodym użytkownikom - ikony prowadzące do filmików instruktażowych rozjaśnią wszelkie wątpliwości. Jedyne co może drażnić, to ikonki facebooka i błąd przy próbie rozpakowania niektórych archiwów. Niestety zaśmieca menu kontekstowe, nie możemy ustawić kaskadowego menu jak n.p. w 7zipie.