Hamster Free eBook Converter

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Hamster Free eBook Converter to darmowe i bardzo proste w obsłudze narzędzie do konwertowania wszelakiego rodzaju elektronicznych publikacji pomiędzy formatami kompatybilnymi z większością czytników e-booków, smartfonów, tabletów itp.

Aplikacja oferuje wsparcie dla ponad 200 urządzeń, pozwalając użytkownikowi na konwertowanie swoich książek w wersji elektronicznej do plików obsługiwanych przez takie urządzenia jak Amazon Kindle, iPad, iPhone 3/4, iPod, FR Book, iRiver, Sony, Digma, Nook, BenQ, Kobo, Explay,CrossElec, boeye, PAGEone, WexLer i innych. Poza predefiniowanymi profilami narzędzie umożliwia również konwersję e-booków do formatów TXT, PDF, FB2, LIT, HTMLZ, PDB, LRF oraz PUB.

Hamster Free eBook Converter wyposażony został w prosty, ale atrakcyjny i intuicyjny interfejs graficzny wspierający metodę "przeciągnij-i-upuść". Jego zaletą jest również możliwość konwertowania wielu plików jednocześnie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #9 24.07.2016 23:29

Pobrałem, zainstalowałem i nie zauważyłem żadnych problemów. Jak się klika co popadnie to niestety później są takie skutki.

  #8 22.05.2016 12:42

Dzieki to nie pierwszy raz kiedy dobreprogramy wrzuca jakis chłam... poszukam gdzie indziej. Ostatnio pobralem program z takim wirusem ze system musialem na nowo instalowac.

  #7 30.06.2014 09:59

Uważajcie na ten program! Instaluje dodatkowo jakieś badziewie, nawet jak się poodhacza wszystkie opcje w instalatorze (część po rosyjsku!). "Proponuje" (czyt. wciska na chama) instalację przeglądarki Yandex Browser. Podmienia strony startowe w przeglądarkach! Jeśli już chcecie skorzystać z tego programu, lepiej poszukajcie w necie wersji portable, albo instalujcie z HIPS-em działającym w tle.

  #6 01.02.2014 13:37

program prosty i szybki, lecz w przypadku konwersi pdf na epub pliki tekst jest konwertowany na dwie kolumny, i w uzyskanym tekście nie można na czytniku zmienić wielkości czcionki więc z czytaniem lipa

  #5 09.11.2013 05:28

Zgadza się. W katalogu instalacyjnym są pliki od calibre. Czy to jest zgodne z licencją??

  #4 01.09.2013 14:11

@przemox: Wygląd ładny - ale nie potrafi przekonwertowac z .prc na .epub. Oczywiście jest komunikat że operacja się udała, ale pliku wynikowego nie ma ! :)

przemox   9 #3 17.04.2013 10:18

Do tej pory usiłowałem konwertować przy pomocy Calibre - efekt często był marny (zwłaszcza z PDF do EPUB), choć być może wynikało z mojej bardzo ograniczonej wiedzy na ten temat. Nie krytykuję więc Calibre, który - tak na marginesie - ma wspaniały czytnik. Jeśli chodzi o Hamster Free eBook Converter to możliwości konfiguracji są prawie żadne, ale efekt wspaniały! Gorąco polecam.
@ antykomunista! - rzeczywiście, próbuje mimo odznaczenia opcji instalować pasek AVG, ale nie jest prawdą, że tej próby nie można powstrzymać. Wystarczy patrzeć, co się robi, a nie tylko klikać: next.

Autor edytował komentarz.
  #2 20.03.2013 07:45

UWAGA! Pobralem ze strony producenta, przy instalacji pyta o dodanie paska AVG do przegladarki [odznaczylem 'nie'] ...i co, oczywiscie "na chama" go instaluje, nie da sie przerwac procesu bez wchodzenia w Windows Task Manager, a tam pokazuje sie kolejna niespodzianka: mimo wyboru jezyka angielskiego leca dwa .exe i dwa .tmp jedna instalkowy "zwykle" i drugie po rosyjsku! Co jeszcze dziwniejsze na w/w stronie nie ma historii wersji, opisu co nowego w najnowszej wersji [nawet nie wiem czy to najnowsza, bo brak szczegolow w nazwie - strzalka download i wsio]

  #1 21.12.2012 01:06

To jest jakby nakładka na Calibre.