r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Hamster Free eBook Converter

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Ten program nie jest już dostępny zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Hamster Free eBook Converter to darmowe i bardzo proste w obsłudze narzędzie do konwertowania wszelakiego rodzaju elektronicznych publikacji pomiędzy formatami kompatybilnymi z większością czytników e-booków, smartfonów, tabletów itp.

Galeria programu

Aplikacja oferuje wsparcie dla ponad 200 urządzeń, pozwalając użytkownikowi na konwertowanie swoich książek w wersji elektronicznej do plików obsługiwanych przez takie urządzenia jak Amazon Kindle, iPad, iPhone 3/4, iPod, FR Book, iRiver, Sony, Digma, Nook, BenQ, Kobo, Explay,CrossElec, boeye, PAGEone, WexLer i innych. Poza predefiniowanymi profilami narzędzie umożliwia również konwersję e-booków do formatów TXT, PDF, FB2, LIT, HTMLZ, PDB, LRF oraz PUB.

Hamster Free eBook Converter wyposażony został w prosty, ale atrakcyjny i intuicyjny interfejs graficzny wspierający metodę "przeciągnij-i-upuść". Jego zaletą jest również możliwość konwertowania wielu plików jednocześnie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #9 24.07.2016 23:29

Pobrałem, zainstalowałem i nie zauważyłem żadnych problemów. Jak się klika co popadnie to niestety później są takie skutki.

  #8 22.05.2016 12:42

Dzieki to nie pierwszy raz kiedy dobreprogramy wrzuca jakis chłam... poszukam gdzie indziej. Ostatnio pobralem program z takim wirusem ze system musialem na nowo instalowac.

  #7 30.06.2014 09:59

Uważajcie na ten program! Instaluje dodatkowo jakieś badziewie, nawet jak się poodhacza wszystkie opcje w instalatorze (część po rosyjsku!). "Proponuje" (czyt. wciska na chama) instalację przeglądarki Yandex Browser. Podmienia strony startowe w przeglądarkach! Jeśli już chcecie skorzystać z tego programu, lepiej poszukajcie w necie wersji portable, albo instalujcie z HIPS-em działającym w tle.

  #6 01.02.2014 13:37

program prosty i szybki, lecz w przypadku konwersi pdf na epub pliki tekst jest konwertowany na dwie kolumny, i w uzyskanym tekście nie można na czytniku zmienić wielkości czcionki więc z czytaniem lipa

  #5 09.11.2013 05:28

Zgadza się. W katalogu instalacyjnym są pliki od calibre. Czy to jest zgodne z licencją??

  #4 01.09.2013 14:11

@przemox: Wygląd ładny - ale nie potrafi przekonwertowac z .prc na .epub. Oczywiście jest komunikat że operacja się udała, ale pliku wynikowego nie ma ! :)

przemox   9 #3 17.04.2013 10:18

Do tej pory usiłowałem konwertować przy pomocy Calibre - efekt często był marny (zwłaszcza z PDF do EPUB), choć być może wynikało z mojej bardzo ograniczonej wiedzy na ten temat. Nie krytykuję więc Calibre, który - tak na marginesie - ma wspaniały czytnik. Jeśli chodzi o Hamster Free eBook Converter to możliwości konfiguracji są prawie żadne, ale efekt wspaniały! Gorąco polecam.
@ antykomunista! - rzeczywiście, próbuje mimo odznaczenia opcji instalować pasek AVG, ale nie jest prawdą, że tej próby nie można powstrzymać. Wystarczy patrzeć, co się robi, a nie tylko klikać: next.

Autor edytował komentarz.
  #2 20.03.2013 07:45

UWAGA! Pobralem ze strony producenta, przy instalacji pyta o dodanie paska AVG do przegladarki [odznaczylem 'nie'] ...i co, oczywiscie "na chama" go instaluje, nie da sie przerwac procesu bez wchodzenia w Windows Task Manager, a tam pokazuje sie kolejna niespodzianka: mimo wyboru jezyka angielskiego leca dwa .exe i dwa .tmp jedna instalkowy "zwykle" i drugie po rosyjsku! Co jeszcze dziwniejsze na w/w stronie nie ma historii wersji, opisu co nowego w najnowszej wersji [nawet nie wiem czy to najnowsza, bo brak szczegolow w nazwie - strzalka download i wsio]

  #1 21.12.2012 01:06

To jest jakby nakładka na Calibre.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.