r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

HandBrake 0.9.5 z obsługą dysków Blu-ray

Strona główna Aktualności

O autorze

Wydano darmowy program do konwersji DVD HandBrake w wersji 0.9.5. Wśród najważniejszych nowości pojawiła się obsługa dysków Blu-ray.

Oprócz obsługi Blu-ray (bez możliwości deszyfrowania), w najnowszej wersji programu pojawiła się aktualizacja bibliotek x264 i FFmpeg. Wprowadzono także obsługę formatu SSA, filtrów audio AC3, jak również MP4, w tym obsługę napisów VOBSUB. Kolejna nowa funkcja to możliwość edytowania kolejki zadań. Ważną zmianą jest porzucenie obsługi procesorów Power PC. Użytkownicy komputerów z PPC powinni zostać przy wersji 0.9.4. Pełna lista zmian wprowadzonych w HandBrake dostępna jest na oficjalnym forum programu.

HandBrake to darmowe, multiplatformowe narzędzie przeznaczane do konwertowania zawartości nośników DVD do formatów kompatybilnych z urządzeniami przenośnymi - MPEG-4, H.264, Theora, MP4, MKV. Największą zaletą aplikacji jest obsługa wielu procesorów, co w znaczący sposób przyspiesza proces konwersji danych oraz obsługa systemów 64-bitowych (Mac OS X i Linux).

r   e   k   l   a   m   a

HandBrake 0.9.5 dostępny jest do pobrania w naszym vortalu dla systemów Windows, Mac OS X, jak również Linux.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.