r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Handy Backup 7.9.7

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Handy Backup to łatwy obsłudze program do automatycznego tworzenia kopii zapasowych ważnych danych.

Galeria programu

Program umożliwia tworzenie pełnych lub przyrostowych kopii zapasowych, zapisywanych nie tylko popularnych płytach CD-R(W) ale także w podanych przez użytkownika lokalizacjach sieciowych LAN lub na serwerach FTP. Kopie mogą być zabezpieczone hasłem zaszyfrowanym 128-bitowym kluczem. Odtworzenie danych jest bardzo proste - wystarczy jedno kliknięcie myszy. Handy Backup oprócz archiwizacji danych może także służyć do synchronizacji danych pomiędzy dwoma komputerami.

Opcjonalnie, za pośrednictwem dodatkowych, płatnych wtyczek umożliwia tworzenie kopii zapasowych m.in. poczty z programu Microsoft Outlook i rejestru systemowego. Jedyną wadą programu Handy Backup jest brak obsługi zapisu na płytach DVD+/-R(W).

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez okres 30 dni.
  2. Dodatkowe wtyczki znajdują się do pobrania na stronie producenta.
  3. Handy Backup firmy Novosoft Inc. jest jedynym oryginalnym i legalnym programem o tej nazwie. W Internecie można znaleźć program o tej samej nazwie oznaczony wyższą numeracją, rozprowadzany przez firmę Novosoft LLC. Jak poinformował nas dystrybutor w Polsce, a także jak informują przedstawiciele producenta inne wersje są nielegalnym "klonem" wcześniejszych wersji oryginału.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 27.04.2017 16:10

A znacie rozwiązania XOPERO? Ja dopiero testuje ich produkty. Właściwie to jestem zadowolony, ale chętnie posłucham waszych komentarzy.

  #3 22.06.2012 00:23

Ten program nie zmienił się od 7 lat - uzywałem go w roku 2004! Nie wiem na czym polegają update`y gdyż ich historia kończy się na wersji 4.0: http://www.handybackup.com/whatsnew.shtml. To bardzo niepokojące i nie wiem co ten program tu robi?

  #2 23.04.2010 13:29

jeśli Novosoft Inc. jest autorem oryginalnego Handy Backup to czemu na karcie ich programu linkujecie do najnowszej wersji programu Handy Backup firmy Novosoft LLC?

  #1 27.09.2005 12:18

LoL :D wirusy sux :D Tibia rox :P 1 Tk rzadzi o,0
zabezpieczmy sie przed wirusami ;> sciagnijmy dobry program ;)

PS fajna stronka :D

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.