Handy Backup 8.2.2.17

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Handy Backup to łatwy obsłudze program do automatycznego tworzenia kopii zapasowych ważnych danych.

Program umożliwia tworzenie pełnych lub przyrostowych kopii zapasowych, zapisywanych nie tylko popularnych płytach CD-R(W) ale także w podanych przez użytkownika lokalizacjach sieciowych LAN lub na serwerach FTP. Kopie mogą być zabezpieczone hasłem zaszyfrowanym 128-bitowym kluczem. Odtworzenie danych jest bardzo proste - wystarczy jedno kliknięcie myszy. Handy Backup oprócz archiwizacji danych może także służyć do synchronizacji danych pomiędzy dwoma komputerami.

Opcjonalnie, za pośrednictwem dodatkowych, płatnych wtyczek umożliwia tworzenie kopii zapasowych m.in. poczty z programu Microsoft Outlook i rejestru systemowego. Jedyną wadą programu Handy Backup jest brak obsługi zapisu na płytach DVD+/-R(W).

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez okres 30 dni.
  2. Dodatkowe wtyczki znajdują się do pobrania na stronie producenta.
  3. Handy Backup firmy Novosoft Inc. jest jedynym oryginalnym i legalnym programem o tej nazwie. W Internecie można znaleźć program o tej samej nazwie oznaczony wyższą numeracją, rozprowadzany przez firmę Novosoft LLC. Jak poinformował nas dystrybutor w Polsce, a także jak informują przedstawiciele producenta inne wersje są nielegalnym "klonem" wcześniejszych wersji oryginału.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!