Handy Backup 7.17.0.20

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Handy Backup to łatwy obsłudze program do automatycznego tworzenia kopii zapasowych ważnych danych.

Program umożliwia tworzenie pełnych lub przyrostowych kopii zapasowych, zapisywanych nie tylko popularnych płytach CD-R(W) ale także w podanych przez użytkownika lokalizacjach sieciowych LAN lub na serwerach FTP. Kopie mogą być zabezpieczone hasłem zaszyfrowanym 128-bitowym kluczem. Odtworzenie danych jest bardzo proste - wystarczy jedno kliknięcie myszy. Handy Backup oprócz archiwizacji danych może także służyć do synchronizacji danych pomiędzy dwoma komputerami.

Opcjonalnie, za pośrednictwem dodatkowych, płatnych wtyczek umożliwia tworzenie kopii zapasowych m.in. poczty z programu Microsoft Outlook i rejestru systemowego. Jedyną wadą programu Handy Backup jest brak obsługi zapisu na płytach DVD+/-R(W).

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez okres 30 dni.
  2. Dodatkowe wtyczki znajdują się do pobrania na stronie producenta.
  3. Handy Backup firmy Novosoft Inc. jest jedynym oryginalnym i legalnym programem o tej nazwie. W Internecie można znaleźć program o tej samej nazwie oznaczony wyższą numeracją, rozprowadzany przez firmę Novosoft LLC. Jak poinformował nas dystrybutor w Polsce, a także jak informują przedstawiciele producenta inne wersje są nielegalnym "klonem" wcześniejszych wersji oryginału.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 27.04.2017 16:10

A znacie rozwiązania XOPERO? Ja dopiero testuje ich produkty. Właściwie to jestem zadowolony, ale chętnie posłucham waszych komentarzy.

  #3 22.06.2012 00:23

Ten program nie zmienił się od 7 lat - uzywałem go w roku 2004! Nie wiem na czym polegają update`y gdyż ich historia kończy się na wersji 4.0: http://www.handybackup.com/whatsnew.shtml. To bardzo niepokojące i nie wiem co ten program tu robi?

  #2 23.04.2010 13:29

jeśli Novosoft Inc. jest autorem oryginalnego Handy Backup to czemu na karcie ich programu linkujecie do najnowszej wersji programu Handy Backup firmy Novosoft LLC?

  #1 27.09.2005 12:18

LoL :D wirusy sux :D Tibia rox :P 1 Tk rzadzi o,0
zabezpieczmy sie przed wirusami ;> sciagnijmy dobry program ;)

PS fajna stronka :D