r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Handy Recovery 5.5

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Handy Recovery to łatwe w użyciu oprogramowanie do odzyskiwania danych, które zostały celowo usunięte przez użytkownika lub przypadkowo skasowane z dysku twardego. Aplikacja charakteryzuje się prostym i intuicyjnym interfejsem, zawierającym wszystkie najważniejsze opcje i narzędzia wspomagające odzyskanie utraconych plików.

Galeria programu

Program jest skuteczny podczas odzyskiwania danych, które utraciliśmy w wyniku awarii komputera lub ataku groźnego wirusa. Oprócz tego Handy Recovery bez problemów przywraca brakujące pliki i foldery z usuniętych bądź sformatowanych partycji znajdujących się na dysku twardym. Obsługuje niemal wszystkie najważniejsze systemy plików – FAT16, FAT32, NTFS i NTFS5.

Przed rozpoczęciem procesu odzyskiwania danych, w programie należy wybrać i zaznaczyć poszczególne partycje na dysku, z których zamierzamy przywrócić brakujące pliki. Następnie aplikacja dokona dogłębnej analizy wszystkich zaznaczonych partycji i wyświetli pełną listę usuniętych plików i folderów.

Handy Recovery umożliwia wyszukiwanie plików według nazwy, a także pozwala na przywracanie całych struktur katalogów wraz z ich zawartością. Program obsługuje nie tylko dyski twarde, ale również napędy dyskietek oraz nośniki danych podłączanych przez złącze USB (karty pamięci, pendrivy itd.).

Uwaga!

  • Handy Recovery dostępny jest w wersji Trial i pozwala na 30 dni darmowego testowania. Oprócz tego posiada ograniczenia umożliwiające odzyskiwanie jednego pliku dziennie.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 19.04.2014 11:21

Gó...no jakieś, wykrywa ale zanim coś ściągniesz musisz kupić, lepsza jest recuva

  #2 27.07.2012 09:41

Dla mnie bomba! Odzyskałem plik, na którym mi bardzo zależało - bez żadnych problemów. Polecam!

  #1 10.06.2012 10:43

no wlasnie czyli jednak prawda ze dane mozna oddzyskac z dyskow twardych no chyba ze sie uzywa programow ktore je odpowiednio niszcza

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.