Hanso Converter Hanso Converter 3.6.0.0

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Hanso Converter to narzędzie, które nie tylko pozwala na konwertowanie plików dźwiękowych, ale umożliwia zgrywanie muzyki z płyt CD.

Hanso Converter konwertuje pliki do najpopularniejszych formatów, takich jak: MP3, MP4/M4A, Ogg Vorbis, AAC, Bonk oraz FLAC. Co ciekawe, program może posłużyć również jako nieskomplikowany odtwarzacz multimedialny. Po wykonaniu rozmaitych operacji w tym programie nie musimy włączać innego narzędzia, by zapoznać się ze zmodyfikowaną wersją pliku.

Niemal cały interfejs programu jest jak najbardziej czytelny, ale należy uważać, by nie pomylić ikonek "play", "stop" i "pause". Umieszczone wyżej odpowiadają bowiem za rozpoczęcie, zatrzymanie i pauzowanie działań, natomiast te, które znajdują się odrobinę niżej są przypisane do wbudowanego odtwarzacza multimedialnego.

Hanso Converter zawiera opcję edytowania metadanych i pobierania informacji o pojedynczych utworach i całych albumach z baz danych CDDB / freedb. Możliwe jest także instalowanie pluginów wzbogacających funkcje programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!