Hanx Writer Hanx Writer version 1.2.2

Strona główna iOS Biuro i firma Edytory tekstu
Pobierz program
lub zeskanuj:

Hanx Writer to aplikacja wymyślona i zaprojektowana przez aktora Toma Hanksa. Najprościej nazwać ją wirtualnym symulatorem maszyny do pisania. Zamienia ekran naszego iPada w biurko z tradycyjną maszyną i kartką papieru, może również służyć jako prosty edytor tekstu.

Dolną część ekranu zajmuje klawiatura maszyny. Jej wygląd różni się w zależności od wybranego modelu. Za darmo mamy dostęp do jednego, możemy również dokupić dwa kolejne (dostępna jest opcja testowa). Górna to kartka papieru, na której śledzimy wprowadzany tekst. Po jej dotknięciu arkusz wysuwa się, dzięki czemu mamy wgląd w większą część tekstu. Klasyczny, pełnoekranowy podgląd jest dostępny w momencie obrócenia iPada do pozycji pionowej.

Edycja płatna zawiera dodatkowo narzędzi edycji tekstu. Dokumenty możemy udostępniać w formie PDF, bądź też gromadzić w bazie programu. Na chwilę obecną najbardziej odczuwalną niedogodnością jest brak wsparcia dla rodzimej klawiatury. Przez to aplikacja staje się głównie ciekawostką. Sam dźwięk maszyny, jak i animacje stoją na dobrym poziomie. Dla nich samych warto pobrać aplikację i sprawdzić jak działa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!