Happy Baby by TZMO Happy Baby by TZMO 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

Happy Baby by TZMO to aplikacja przeznaczona dla rodziców, którzy spodziewają się narodzin dziecka, bądź też są świeżo po porodzie. Jako jedna z nielicznych posiada tryb przeznaczony dla ojców.

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od konfiguracji profilu. W pierwszym kroku określamy czy chcemy korzystać z części ciążowej, czy też tej już po narodzinach dziecka. Następnie podajemy swoje imię, relację z dzieckiem (tato/mama) oraz datę porodu/ostatniej miesiączki. Od tej pory będzie nas witał ekran z podsumowaniem informacji. Niestety pomimo możliwości personalizacji aplikacji i wyboru trybu ojca dalej część opcji jak i komunikatów będzie skierowana do kobiet.

Pomimo tego typu niedoróbek aplikacja zawiera opisy nie tylko dla mam, ale też dla mężczyzn przybliżające co się dzieje z kobietą oraz w jaki sposób jej wtedy pomagać. Happy Baby by TZMO zawiera informacji dotyczących ciąży, porodu i rozwoju dziecka w poszczególnych miesiącach życia. Kobiety mogą dodatkowo monitorować swoją wagę oraz zapisywać wizyty u lekarza. Niestety zabrakło synchronizacji z kalendarzem systemowym. Zapisane dane są dostępne jedynie z poziomu programu.

Aplikacja zawiera również dostęp do sklepu, są w nim dostępne jedynie produkty sponsora. Happy Baby by TZMO w wersji dla systemu Windows Phone rozczarowuje stabilnością działania. Aplikacja często irytująco zacina się, bądź też przenosi nas na początek tekstu. Potrafi również resetować się. Pomijając problemy techniczne jest jedną z ciekawszych propozycji dla rodziców, zwłaszcza ojców.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!