r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Happy Baby by TZMO 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Dom

Happy Baby by TZMO to aplikacja przeznaczona dla rodziców, którzy spodziewają się narodzin dziecka, bądź też są świeżo po porodzie. Jako jedna z nielicznych posiada tryb przeznaczony dla ojców.

Galeria programu

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od konfiguracji profilu. W pierwszym kroku określamy czy chcemy korzystać z części ciążowej, czy też tej już po narodzinach dziecka. Następnie podajemy swoje imię, relację z dzieckiem (tato/mama) oraz datę porodu/ostatniej miesiączki. Od tej pory będzie nas witał ekran z podsumowaniem informacji. Niestety pomimo możliwości personalizacji aplikacji i wyboru trybu ojca dalej część opcji jak i komunikatów będzie skierowana do kobiet.

Pomimo tego typu niedoróbek aplikacja zawiera opisy nie tylko dla mam, ale też dla mężczyzn przybliżające co się dzieje z kobietą oraz w jaki sposób jej wtedy pomagać. Happy Baby by TZMO zawiera informacji dotyczących ciąży, porodu i rozwoju dziecka w poszczególnych miesiącach życia. Kobiety mogą dodatkowo monitorować swoją wagę oraz zapisywać wizyty u lekarza. Niestety zabrakło synchronizacji z kalendarzem systemowym. Zapisane dane są dostępne jedynie z poziomu programu.

Aplikacja zawiera również dostęp do sklepu, są w nim dostępne jedynie produkty sponsora. Happy Baby by TZMO w wersji dla systemu Windows Phone rozczarowuje stabilnością działania. Aplikacja często irytująco zacina się, bądź też przenosi nas na początek tekstu. Potrafi również resetować się. Pomijając problemy techniczne jest jedną z ciekawszych propozycji dla rodziców, zwłaszcza ojców.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.