Happy Wars 1.0.0

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Happy Wars to sieciowa wieloosobowa gra akcji, która zanim została wydana na komputery PC zdążyła zdobyć już spore uznanie wśród milionów użytkowników konsoli Xbox 360.

Rozgrywka odbywa się na specjalnie przygotowanych mapach, na których rywalizują ze sobą 2 drużyny skupiające w swych szeregach maksymalnie 30 zawodników.

Głównym zadaniem jest możliwie szybkie i sprawne zajęcie głównego sztabu dowodzenia przeciwnika przy jednoczesnej obronie własnej bazy. Szturm odbywa się etapami, pomiędzy którymi stawiamy wieże stanowiące nie tylko ochronę dla zespołu, ale przede wszystkim odbudowujące naszą energię.

Do dyspozycji oddano nam 3 klasy postaci: Wojownika, Kapłana i Maga. Każda z nich o innych zdolnościach i właściwościach bojowych. Należy więc pamiętać, by rozważnie i umiejętnie dobierać ich charakter w zależności od trybu gry w jakim akurat przyjdzie nam się mierzyć.

Happy Wars to dynamiczna, energiczna i bardzo wciągająca pozycja. Ciągłej bijatyce i nieustannemu dążeniu do wyniszczenia nieprzyjaciela towarzyszy ponadto rozbudowany system osiągnięć oraz awansu. Dzięki dobrej oprawie audiowizualnej i wysokiej grywalności tytuł z pewnością dostarczy wiele godzin dobrej zabawy.

Uwaga!

  • W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy w dowolnym momencie chociażby zaprosić do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!