r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

HappyVR czyli polskie gogle wirtualnej rzeczywistości klasy premium

Strona główna Wideo LabSPRZĘT

Gogle wirtualnej rzeczywistości to temat rzeka. Jedni nie widzą w nich niczego innowacyjnego, inni wręcz odwrotnie, nie widzą poza nimi świata, i to dosłownie. Gogle z prawdziwego zdarzenia to wydatek przynajmniej kilkuset złotych. Wiadomo, że nie każdego stać na taki wydatek, zwłaszcza jak gadżet się nie przyjmie i będzie się kurzył w kącie. Jednym z rozwiązań jest zakup tak zwanych Google Cardboard. My przyjrzeliśmy się polskiemu produktowi o nazwie HappyVR.

HappyVR to kartonowe gogle, które kosztują zaledwie 30 złotych. To niewiele, aby sprawdzić czy wirtualna rzeczywistość to coś dla nas. Do pełni szczęścia potrzebujemy jeszcze tylko smartfona, aby zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości. Na początek, takie rozwiązanie w zupełności wystarczy, jeśli nam się spodoba, będzie można poszukać czegoś bardziej zaawansowanego, jak choćby zaprezentowany na MWC16 w Barcelonie zestaw HTC Vive.

Jak już zaopatrzycie się w swój zestaw wirtualnej rzeczywistości zachęcamy do obejrzenia klipów w technice 360 stopni, nam bardzo spodobały się wycieczki dronem nad wrocławskim Rynkiem i Ostrowem Tumskim.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.