Happyland Adventures 1.3

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Twórcy niesamowicie popularnej bezpłatnej gry Icy Tower mają na koncie jeszcze inne hity. Jednym z nich jest niewątpliwie darmowy projekt Happyland Adventures, który robi piękny ukłon w stronę starego stylu robienia platformówek. Kierujemy tutaj poczynaniami sympatycznego królika, który nie tylko musi dotrzeć do wyjścia z kolejnych etapów, ale po drodze uratować także bardzo sympatyczne zwierzątka.

Po poszczególnych poziomach porozrzucano całą masę rzeczy do pozbierania dla zwiększenia dorobku punktowego, jak też pochowano do tego stworki. Wystarczy na nie wejść, aby zaczęły śledzić bohatera, przy czym naraz może podążać za nim jedynie garstka ocalonych. Musimy doprowadzić do wyznaczonej strefy określoną liczbę podopiecznych, aby otworzyło się przejście dalej. Oznaczać to będzie kilkukrotne kursy.

Im dalej, tym etapy bardziej wymyślne. Szybko wprowadzone zostają sekretne pomieszczenia oraz poszerzana jest paleta wrogów. Niejednokrotnie mamy więcej wyjść z poziomu, a do tego pojawiają się bonusowe, wypełnione dobrem. Nie zabrakło tez mocy specjalnych, jak przykładowo wyższe skoki. Gra posiada wbudowany edytor. Z czasem doszły do niej mapy gwiazdkowe, a także opcja zabawy na swoich własnych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

ilość etapów, możliwości bohatera, poukrywane skarby
brak
ocena użytkownika

Świetna platformówka z ciekawą grafiką. Gra jest prosta do opanowania i zapewnia kilka godzin rozrywki. Poruszamy się bohaterem, omijamy przeszkody, zbieramy towarzyszy a to wszystko w określonym limicie czasu. Plus za ilość etapów, możliwości bohatera a także poukrywane skarby - tym sposobem gra staje się ciekawsza. Poziom trudności nie jest najwyższy ale za pierwszym razem niektóre etapy mogą sprawić problem.

29.03.2016 13:39 | Recenzja do wersji 1.3

Komentarze

0 nowych
Pitesio   5 #4 14.01.2017 13:10

Genialna, przesympatyczna i wciągająca gra na parę godzin zabawy.

darek719   42 #3 18.04.2016 18:12

@Futros (niezalogowany): Działa. Nawet na 8.1.

  #2 01.04.2016 16:52

Dlaczego nie działa?

adamo000   15 #1 03.03.2016 17:25

Świetna gra! Pamiętam ją jak byłem 15latkiem :D