r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

HardFox Tabata 1.0.0.8

Strona główna Windows Phone Akcesoria

HardFox to seria aplikacji dedykowanych różnym formom ćwiczeń i aktywności fizycznej. Tabata skupia się na jednym najbardziej morderczych treningów, który zakłada od ćwiczącego maksymalny wysiłek.

Galeria programu

Menu główne składa się z dwóch części. U góry mamy sporej wielkości logo aplikacji oraz odnośniki do mediów społecznościowych. U dołu znalazły się skróty do najważniejszych części aplikacji takich jak: podgląd kalendarza, szczegółowy opis ćwiczenia, opcje czy też rozpoczęcie ćwiczeń.

Panel treningu przypomina konstrukcją okno główne, jednak tym razem w kluczowym miejscu ujrzymy odliczanie sekund do przerwy. Aby nie skupiać całej uwagi na telefonie, w ćwiczeniach pomaga muzyka oraz sygnały dźwiękowe. Aplikacja odlicza i rejestruje zakres aktywności na każdy z dni, nasze postępy możemy w wygodny sposób śledzić.

Szkoda tylko, iż rodzima aplikacja nie doczekała się polskiej wersji językowej. Byłaby przydatna zwłaszcza przy dokładnym opisie ćwiczeń. Drobne zastrzeżenia można też mieć do wykonania interfejsu. HardFox Tabata można pobrać za darmo ze sklepu Windows Phone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.