Hardcopy 2020.02.01

Strona główna Windows Grafika Przechwytywanie obrazu
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Hardcopy to bezpłatne narzędzie dla komputerów z systemem operacyjnym Windows umożliwiające wykonanie zrzutów ekranu, które następnie możemy nie tylko zapisać na dysku twardym, ale także wydrukować.

Za sprawą Hardcopy użytkownik może przechwytywać całą zawartość pulpitu, dowolne okno programu lub też wybrany fragment ekranu (nawet pasek zadań). Aplikacja idealnie sprawdza się w sytuacjach, gdy wykorzystujemy narzędzia administracyjne i chcemy zapisywać wyniki zdarzeń w systemie operacyjnym Windows. Bardzo przydaje się także w momencie, kiedy nie mamy możliwości pobrania danej grafiki z sieci, a chcemy ją umieścić na dysku naszego komputera.

Co ciekawe, po uruchomieniu Hardcopy zostaje zminimalizowany do zasobnika systemowego, a w prawym górnym rogu ekranu pojawia się dodatkowa, zielona ikona, dzięki której możemy szybko utworzyć zrzut ekranu i zapisać go w formacie *.oxps. Dokument zawiera informacje na temat naszego komputera oraz datę przygotowania screenshotu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!