r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Harry Potter and the Goblet of Fire

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Harry Potter and the Goblet of Fire to jedna z tych bardziej udanych komputerowych adaptacji filmu o przygodach znanego młodego czarodzieja, które z kolei oparto na niezwykle popularnych książkach. Electronic Arts włożyło sporo pracy w to, aby produkt nie był odbierany jako zwyczajny, czyli słaby projekt na licencji, lecz faktycznie dawał radość, zwłaszcza młodszym fanom PC. Ostatecznie sztuka udała się twórcom nieźle.

Galeria programu

Mamy do czynienia z grą akcji z kamerą ukazującą wydarzenia pod pewnym kątem. Sterujemy wybraną postacią, oczywiście z Harrym, Hermioną albo Ronem do wyboru, którą biegamy po dość szczegółowo wykonanych obszarach. Projektanci zadbali, aby w tle zawsze coś się działo i komputerowcy mieli wrażenie znajdowania się w centrum znacznie większego oraz ważniejszego świata. Rzecz jasna nie mogło zabraknąć magii.

Różnorakie zaklęcia przypisane zostały pod odpowiednie klawisze, co pozwala mieszać opcje ofensywne i defensywne. Ciekawym urozmaiceniem jest łączenie mocy poszczególnych bohaterów, aby wspólnymi siłami przykładowo przesunąć wielki głaz. Współpraca przy używaniu różdżek przydaje się także naturalnie w momencie, kiedy nasze postacie okrążą wrogowie i należałoby jak najszybciej przetrzebić ich szeregi.

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna pozwala rozegrać sam początek przygody, oferując nawet kilkadziesiąt minut rozgrywki. Powinna dobrze narobić apetytu na więcej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.