r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Hash Tools 3.0.3

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Hash Tools to aplikacja, która zajmuje się wyliczaniem haszy wskazanych plików. Narzędzie obsługuje hasze CRC32, MD5, SHA1, SHA256, SHA384 i SHA512.

Galeria programu

Działanie programu jest bardzo proste: użytkownik wybiera odpowiedni plik, definiuje sposób haszowania i czeka na wykonanie operacji; po jej wykonaniu hasz można skopiować do schowka. Hash Tools umożliwia generowanie raportów do pliku w formacie SFV.

Hash Tools jest zawsze pod ręką w razie potrzeby. Po instalacji można zintegrować aplikację z menu kontekstowym Eksploratora Windows.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.