r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Hasła użytkowników Hotmaila wyciekły do Internetu?

Strona główna Aktualności

Według nieoficjalnych informacji uzyskanych przez serwis Neowin, dane do tysięcy kont pocztowych w usłudze Windows Live Hotmail zostały w niewyjaśnionych okolicznościach opublikowane w Internecie.

Na początku bieżącego miesiąca loginy i hasła do kont w usłudze pocztowej Microsoftu miały pojawić się stronie pastebin.com, której programiści używają zwykle do dzielenia się fragmentami kodu. Dane te zostały już usunięte, jednak według serwisu Neowin, umożliwiały one poprawne logowanie się do skrzynek pocztowych. Lista miała zawierać ponad 10 tysięcy loginów i haseł do kont użytkowników pochodzących prawdopodobnie z Europy.

Neowin zgłosił sprawę do oddziałów firmy Microsoft w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Jak na razie korporacja nie udzieliła komentarza do sprawy. Redakcja serwisu Neowin wydaje się jednak traktować sprawę poważnie i zaleca użytkownikom Windows Live Hotmail zmianę swoich haseł.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.