Hasleo Data Recovery Free Hasleo Data Recovery Free 5.8

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Hasleo Data Recovery Free to darmowe narzędzie przeznaczone do odzyskiwania danych. Dzięki niemu z łatwością przywrócimy usunięte wcześniej dokumenty, wiadomości e-mail, zdjęcia, muzykę itp.

Obsługa programu jest bardzo prosta i opiera się na wbudowanym kreatorze, który "krok po kroku" prowadzi użytkownika przez proces odzyskiwania naszych plików. Na początku wybieramy tryb skanowania (szybkie i głębokie), definiujemy nośnik, który ma zostać poddany analizie i oczekujemy rezultatów - listy z odnalezionymi danymi do odzyskiwania. W dalszym etapie Hasleo Data Recovery Free daje możliwość odzyskania wszystkich lub wybranych danych, a także zapisania na dysku raportu z analizy dysku.

Hasleo Data Recovery Free pozwala odzyskiwać dane z dysków twardych, zewnętrznych nośników, pendrive'ów i wszelakich kart pamięci, które działają w oparciu o system plików FAT32, NTFS i exFAT.

Uwaga!

  • Wersja darmowa pozawala na odzyskanie danych o sumarycznym rozmiarze 2 GB.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!