r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Hater 1.2

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Serwisy randkowe

Hater to aplikacja randkowa, która pozwala znaleźć „drugą połówkę” na podstawie rzeczy, które wspólnie lubicie lub których wspólnie nienawidzicie. Układanie profilu polega tu na oznaczaniu lubianych i nielubianych przedmiotów, mody, elementów kultury popularnej i tym podobnych. Są tu też tematy polityczne, ale głównie związane ze Stanami Zjednoczonymi.

Hater to aplikacja stworzona przede wszystkim dla żartu i nie należy traktować go poważnie. Aplikacja po kolei wyświetla pojęcia, które można oznaczyć jako uwielbiane, umiarkowanie lubiane, nielubiane i znienawidzone. Na podstawie tych oznaczeń, w połączeniu z lokalizacją użytkowników, wyznaczane są pary, które można zatwierdzać lub odrzucać podobnie jak w Tinderze.

W aplikację wbudowany został czat, ale można też zacząć znajomość od wspólnej gry, polegającej na odpowiadaniu na pytania.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nienawiść zbliża. Hater to Tinder dla ludzi, którzy nienawidzą tych samych rzeczy

19
06.02.2017  •  Anna Rymsza

Walentynki coraz bliżej. Jeśli nadal masz zamiar spędzić je z nowo poznaną osobą, oprócz Tindera i Sympatii sprawdź też Hater dla iOS-a. Aplikacja ta pozwala znaleźć osoby, które nienawidzą tych samych rzeczy, co Ty. Dzięki niej oszczędzisz sobie zawodu, jeśli po z grubsza udanym wieczorze okaże się, że już macie razem wsiadać do taksówki, ale ta druga osoba lubi coś, czego Ty nie trawisz. I już wiesz, że nic z tego nie będzie… Hater pomoże uniknąć takich przykrych sytuacji. Zamiast wpisywać swoje zainteresowania i tworzyć idealny profil, który dbałością o szczegóły przyciągnie innych,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.