r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

He-Man and the Masters of the Universe

Strona główna Windows Gry Bijatyki
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wraz z upływem lat coraz to nowsze kreskówki przyciągały dzieci do telewizorów, ale starsi gracze na pewno pamiętają oryginalnego He-Mana, osiłka, któremu pradawny miecz dawał moc. Wraz z przyjaciółmi przeciwstawiał się on knowaniom niecnego Szkieletora. Niezależni deweloperzy także za nimi tęsknili i stąd wziął się pomysł na grę z lekko podupadłego gatunku bijatyk. Darmowy projekt po prostu trzeba sprawdzić.

Postacie oraz animacje wyglądają, jakby zostały żywcem wyciągnięte z telewizyjnego oryginału, ale wszystko rozrysowano od podstaw. Główny tryb zabawy to wskazywanie miejsc zapalnych na mapie Eternii i ruszanie tam, zazwyczaj w celu wyeliminowania wszystkich przeciwników. Są jednak także zadania niestandardowe, jak na przykład mknięcie na grzbiecie tygrysa Cringera. Bawić się można nawet w 4 graczy naraz.

Poza tym nie zabrakło klasycznego jeden na jeden, czyli walki dwóch postaci. Dostajemy do wyboru wszystkie te, które są także dostępne w trybie kampanii. Jest Zbrojny Mąż, Czarodziejka, Orko, Taran czy Wiedźma. Można wypróbować ciosy specjalne, by potem łatwiej było je wyprowadzać w trybie głównym. Projekt zachwyca oprawą graficzną, a do tego jest stale rozwijany przy współpracy z fanami kreskówki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.