r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

He-Man and the Masters of the Universe

Strona główna Windows Gry Bijatyki
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Wraz z upływem lat coraz to nowsze kreskówki przyciągały dzieci do telewizorów, ale starsi gracze na pewno pamiętają oryginalnego He-Mana, osiłka, któremu pradawny miecz dawał moc. Wraz z przyjaciółmi przeciwstawiał się on knowaniom niecnego Szkieletora. Niezależni deweloperzy także za nimi tęsknili i stąd wziął się pomysł na grę z lekko podupadłego gatunku bijatyk. Darmowy projekt po prostu trzeba sprawdzić.

Galeria programu

Postacie oraz animacje wyglądają, jakby zostały żywcem wyciągnięte z telewizyjnego oryginału, ale wszystko rozrysowano od podstaw. Główny tryb zabawy to wskazywanie miejsc zapalnych na mapie Eternii i ruszanie tam, zazwyczaj w celu wyeliminowania wszystkich przeciwników. Są jednak także zadania niestandardowe, jak na przykład mknięcie na grzbiecie tygrysa Cringera. Bawić się można nawet w 4 graczy naraz.

Poza tym nie zabrakło klasycznego jeden na jeden, czyli walki dwóch postaci. Dostajemy do wyboru wszystkie te, które są także dostępne w trybie kampanii. Jest Zbrojny Mąż, Czarodziejka, Orko, Taran czy Wiedźma. Można wypróbować ciosy specjalne, by potem łatwiej było je wyprowadzać w trybie głównym. Projekt zachwyca oprawą graficzną, a do tego jest stale rozwijany przy współpracy z fanami kreskówki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.