Head Ball 2 Head Ball 2 1.158

Strona główna Android Gry Sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Head Ball 2 to zręcznościowa gra sportowa, która przypadnie do gustu fanom piłki nożnej.

Jak w to się gra?

Gracz wybiera jednego spośród dostępnych zawodników i bierze udział w kolejnych meczach przeciwko rywalom z całego świata. Head Ball 2 oferuje wyłącznie tryb „jeden na jednego”, w którym naprzeciwko siebie stają karykaturalne wersje piłkarzy składające się wyłącznie z głów oraz butów.

Head Ball 2 posiada bardzo proste do opanowania sterowanie. Gra zawiera samouczek przedstawiający najważniejsze założenia w mechanice rozgrywki. Dopiero po zaliczeniu tutorialu możemy wylosować pierwszego przeciwnika. Jako że całość nastawiona jest na zabawę wieloosobową, do działania wymagane jest stałe połączenie z internetem.

Warto zaznaczyć, ze Head Ball 2 idealnie nadaje się na krótkie sesje. Jeden mecz trwa raptem 90 sekund, więc możemy uruchomić tę produkcję w każdej chwili. Co ciekawe, podczas rozgrywki usłyszymy komentarz legendarnego Johna Motson znanego chociażby miłośnikom serii FIFA.

Za darmo

Head Ball 2 wykorzystuje model biznesowy free-to-play. Gra jest darmowa, ale posiada reklamy oraz umożliwia kupowanie dodatkowych przedmiotów za prawdziwe pieniądze.

Najważniejsze cechy:

  • zręcznościówka dla fanów piłki nożnej
  • rozgrywka nastawiona na tryb multiplayer (1 vs 1)
  • proste zasady
  • nieskomplikowane sterowanie
  • komentarz legendarnego Johna Motsona

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!