Headset Headset 1.7.0.0

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Headset to specyficzny odtwarzacz materiałów audio-wideo, którego biblioteką multimediów jest popularny serwis YouTube. Dzięki temu daje on dostęp do ogromnej ilości utworów i klipów wideo bez konieczności korzystania z przeglądarki internetowej.

Aplikacja oferuje użytkownikowi zestaw 80 predefiniowanych list z muzyką o różnych gatunkach. Ponadto wyposażona ona została we wbudowaną wyszukiwarkę, za pośrednictwem której szybko odnajdziemy utwory ulubionego wykonawcy, całe albumy, playlisty i kanały. Headset oferuje również możliwość słuchania radia internetowego z muzyką różnego typu, dobrą do zasypiania, nauki itp.

Podczas odtwarzania muzyki poza ścieżką audio wyświetlany jest również obraz np. teledysku. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby zminimalizować okienko z wideo i skupić się na słuchaniu ulubionych piosenek. Po utworzeniu bezpłatnego konta Headset umożliwia tworzenie własnych playlist oraz list z ulubionymi utworami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!