r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Hearthstone też na urządzenia przenośne, Blizzard myśli o powrocie do Warcraftów

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Darmowa karcianka Hearthstone: Heroes of Warcraft wejdzie na komputerach w przyszłym miesiącu w fazę otwartych testów beta. Przy okazji tego ogłoszenia ujawniono również, że niebawem po premierze tytułu na PC w pierwszej połowie przyszłego roku dostaniemy także jego wersję na urządzenia z iOS oraz Androidem. Co więcej, wszystkie mają się ze sobą dogadywać, więc pogramy międzysystemowo.

Z ciekawszych wieści warto również odnotować, że Blizzard przyznał się do planów powrotu do strategii z serii Warcraft i nawet już coś w tym temacie wewnętrznie się robi. Trwają starania, abyśmy w jakiejś formie mogli powrócić do Orcs & Humans, Tides of Darkness oraz Reign of Chaos (plus ewentualnie dodatków do tych tytułów). Myślę, że gracze wcale by się nie obrazili, gdyby za darmo te pozycje pojawiły się po prostu w ramach oferowanych przez firmę klasyków, tak jak stało się to z Blackthornem.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.