reklama

Hearthstone też na urządzenia przenośne, Blizzard myśli o powrocie do Warcraftów

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Darmowa karcianka Hearthstone: Heroes of Warcraft wejdzie na komputerach w przyszłym miesiącu w fazę otwartych testów beta. Przy okazji tego ogłoszenia ujawniono również, że niebawem po premierze tytułu na PC w pierwszej połowie przyszłego roku dostaniemy także jego wersję na urządzenia z iOS oraz Androidem. Co więcej, wszystkie mają się ze sobą dogadywać, więc pogramy międzysystemowo.

Z ciekawszych wieści warto również odnotować, że Blizzard przyznał się do planów powrotu do strategii z serii Warcraft i nawet już coś w tym temacie wewnętrznie się robi. Trwają starania, abyśmy w jakiejś formie mogli powrócić do Orcs & Humans, Tides of Darkness oraz Reign of Chaos (plus ewentualnie dodatków do tych tytułów). Myślę, że gracze wcale by się nie obrazili, gdyby za darmo te pozycje pojawiły się po prostu w ramach oferowanych przez firmę klasyków, tak jak stało się to z Blackthornem.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić