Helicon Photo Safe Helicon Photo Safe 4.82

Strona główna Windows Grafika Przeglądarki graficzne
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Helicon Photo Safe to wygodna przeglądarka grafiki, umożliwiająca organizowanie i zarządzanie dużą ilością zdjęć. Z jej pomocą skatalogujemy na kilka sposobów wszystkie posiadane fotografie, zaimportujemy obrazy z aparatów cyfrowych, nagramy je na płyty lub zabezpieczymy przed innymi użytkownikami komputera.

Aplikacja pozwala nam przeglądać zdjęcia m.in. w trybie pokazu slajdów, przyporządkowywać je do kategorii, oceniać oraz publikować w serwisach społecznościowych Flickr, Picasa i Facebook. Helicon Photo Safe oferuje możliwość importu zdjęć bezpośrednio z aparatów cyfrowych, wypalania zbioru fotografii na płyty CD/DVD, a także umieszczanie ich na mapach Google (dzięki zapisanym przez aparat lub smartfon współrzędnym GPS).

W programie nie zabrakło również funkcji wyszukiwania duplikatów obrazów, porównywania dwóch zdjęć, a także ich ukrywania przed innymi użytkownikami. W przypadku tej ostatniej funkcji realizowana ona jest przy użyciu specjalnych sejfów tworzonych bezpośrednio z poziomu aplikacji. Umieszczone w nich zdjęcia są zaszyfrowane jednym z 3 zaawansowanych algorytmów i niedostępne z poziomu Eksploratora Windows. Dostęp do nich możliwy jest jedynie z poziomu Helicon Photo Safe po podaniu zdefiniowanego wcześniej hasła. Jeśli zapomnimy w którymś momencie hasła program wyśle nam je na adres mailowy.

Helicon Photo Safe obsługuje większość najpopularniejszych formatów graficznych, w tym także pliki RAW generowane przez profesjonalne aparaty cyfrowe. Lista wspieranych plików graficznych obejmuje m.in. BMP, JPG, JPEG, JP2, TIFF, GIF, PSD, DNG, X3F, RAF, CRW, CR2, PDC, MRW, NEF, ORF, PEF, SRF oraz PMP.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!