reklama

Hello Games, twórcy gier Joe Danger, ujawniają projekt No Man's Sky

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Ile można zrobić w 4 osoby? Okazuje się, że kosmicznie dużo. Liczące tylu właśnie pracowników studio Hello Games, które do tej pory wydało kilka gier zręcznościowych z niekoniecznie kojarzonej przez konsolowców serii Joe Danger, szykuje się na niezły atak na sprzęty nowej generacji. Panowie opracowują proceduralnie generowane MMO w rozległej galaktyce, gdzie każda gwiazda na niebie ma być na wyciągnięcie ręki.

Olbrzymia, tworzona z losowych elementów galaktyka, w której różnych częściach, całe lata świetlne od siebie, rozbijają się awanturnicy z rzeczywistego świata... Każda planeta inna, nie zawsze zdatna do eksploracji, faktycznie istniejące księżyce oraz inne globy widoczne gdzieś na niebie, przedziwne stworzenia, przystosowane do klimatu danej planety — bezkres No Man's Sky i ogrom możliwości tutaj na pewno działa na wyobraźnię. Pytanie tylko, kiedy tak ambitny projekt uda się ukończyć?

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić