HelloFresh - More Than Food HelloFresh - More Than Food

Strona główna iOS Dom Programy kulinarne
Pobierz program
lub zeskanuj:

HelloFresh - More Than Food to aplikacja na iPhone'y oraz iPady, która zawiera bogatą listę przepisów kulinarnych. To program wart polecenia wszystkim miłośnikom gotowania.

W programie znajdziemy bardzo obszerną listę potraw, które możemy przyrządzić samodzielnie. Opis każdej potrawy opatrzony jest dużym zdjęciem, dzięki któremu zobaczymy, jak prezentuje się gotowe danie. Pomysłowo rozwiązano kwestię listy składników. Aplikacja prezentuje je w formie prostych ikon, dzięki czemu łatwo zapamiętać, co powinniśmy kupić lub znaleźć w kuchennych szafkach, zanim zabierzemy się za gotowanie. Ponadto, każdy przepis posiada informacje o zawartości odżywczej danego posiłku i o substancjach w nim zawartych, które mogą wywoływać alergie, a także, czy potrawa jest odpowiednia np. dla wegetarian. Przepisy dostępne w aplikacji HelloFresh nie są trudne, a przygotowanie potraw powinno być w zasięgu nawet osób, które nie są szczególnie biegłe w gotowaniu. Tutaj warto dodać, że niektóre przepisy są autorstwa słynnego kucharza, Jamie Oliviera. Przepisy zawarte w aplikacji są dostępne tylko w języku angielskim, ale w dzisiejszych czasach nie powinno to stanowić większego problemu dla użytkowników.

W programie HelloFresh możemy założyć konto. Dzięki temu zyskamy nowe możliwości, np. opcję dodawania przepisów do sekcji Ulubione i wracania do nich w innym czasie. HelloFresh to też usługa, za pomocą której można zamawiać zdrową żywność do domu. Ale ta funkcja nie jest dostępna w Polsce.

Aplikacja zadziała na iPhone'ach, iPadach oraz na smart zegarkach Apple Watch. Na tym ostatnim urządzeniu ciekawie rozwiązano problem wyświetlania treści. Wersja na smart zegarek pokazuje bowiem kolejne kroki do wykonania, gdy korzystamy z danego przepisu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!