reklama

Hermes NG 6.50.3.2

Strona główna Windows Firma Programy handlowe i magazynowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Rozbudowany program magazynowy firmy Syriusz, współpracujący urządzeniami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych.

Hermes NG umożliwia prowadzenie wielu magazynów, ewidencjonowanie towarów, usług i opakowań, kontrolę stanów magazynowych, generowanie dokumentów magazynowych (także własnych, z możliwością definiowania wyglądu), ewidencjonowanie zamówień, wystawianie faktur, prowadzenie kasy, kontrolę rozliczeń z kontrahentami, przeprowadzanie różnego rodzaju analiz (przychód, rozchód, marża, płatności), rozliczanie kosztu własnego sprzedaży i wiele innych. Program współpracuje z drukarkami fiskalnymi, czytnikami kodów kreskowych, a także urządzeniami mobilnymi. Oferuje możliwość pracy w sieci (także rozproszonej).

Hermes NG umożliwia także wymianę danych ze Skarbnikiem NG (tego samego producenta) w zakresie danych o sprzedaży i zapłatach, a także eksport do arkuszy Microsoft Excel.

Uwaga!

  1. Domyślne hasło dla użytkownika ADMIN brzmi "kubus" (bez polskich znaków).
  2. Wersja testowa nie pozwala na zmianę danych firmy i posiada 30-dniowe ograniczenie czasowe.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   38 #7 28.10.2015 19:11

@hurtownia_ (niezalogowany): Oprócz ceny. Program ma same zalety jest bardzo rozbudowany. Posiada szereg funkcji, które teraz wraz z rozwojem firmy zaczynam odkrywać (np. automatyczne wyliczanie prowizji dla handlowców) oraz moduł do mobilnej sprzedaży Hermes MObil.

Ogólnie program łatwy w używaniu, przejrzysty i posiadający eksport i import dokumentów w różnych formatach, a to mi się ostatnio zaczyna przydawać, zamiast wprowadzać fakturę z kilkadziesięcioma pozycjami przez 20 minut, 3 kliknięciami robi się to samo :))

  #6 14.10.2014 20:39

Program używam od 16 lat i jest mocno rozbudowany. Pomimo to jest drogi w zakupie, bardzo drogie aktualizacje oraz kosztowna obsługa serwisowa.Końcem roku zmieniam program ze względu na wysoką cenę za aktualizację 780,00 zł netto a to już jest mocna przesada.

  #5 12.11.2012 12:29

Używamy oprogramowania Hermes jeszcze od wersji DOSowej (już chyba z 15 lat). Aktualnie 5 naszych hurtowni sprawnie pracuje na Hermesie i nie zamierzamy zmieniać. Dodatkowo program integruje się z systemem finansowo-księgowym, kadrowym i systemem mobilnym dla przedstawicieli handlowych (od niedawna na Androida).
Jak już ktoś wcześniej słusznie napisał, producent oprogramowania słucha sugestii Klientów i wprowadza je w nowych wersjach programu.

  #4 04.10.2011 13:30

ja obecnie korzystam z programu firma2000 jest to bardzo dobry program ma naprawde duzo mozliwosci, darmowe aktualizacje pomoc techniczna, oraz producent wdraza pomysly klientów do programów, korzystam z niego kolo 2 lat

  #3 03.08.2011 00:32

Programu używamy od 2006 roku i mogę go z czystym sumieniem polecić! Jak każdy produkt ma swoje zalety i wady - ważne że zalet jest dużo więcej!
Bardzo rozbudowany po głębszym poznaniu, na początku jest to co trzeba. Ważne jest że producent zwraca uwagę na sugestie od użytkowników i wprowadza je w nowych wersjach.

  #2 28.03.2011 21:24

Hermesa używam od roku jestem bardzo zadowolony. Posiada bardzo duże możliwości. Polecam program.

  #1 21.02.2011 20:23

Hermes Mobil. Jestem od kilku lat nieszczęśliwym posiadaczem tego wadliwego oprogramowania. Hermesa zakupiłem jako program do sprzedaży mobilnej dla programu Symfonia Handel Forte. Nie ma tygodnia, w którym program Hermes działałby bez awarii. Niestety serwis gwarancyjny świadczony przez sprzedawcę Digital jest nieudolny i ogranicza się do spychania problemu na autora programu, którego działań trudno się doczekać. Zdecydowanie odradzam. Więcej informacji pod numerem 691 43 43 42.

reklama