Hermes NG 6.50.3.2

Strona główna Windows Firma Programy handlowe i magazynowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Rozbudowany program magazynowy firmy Syriusz, współpracujący urządzeniami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych.

Hermes NG umożliwia prowadzenie wielu magazynów, ewidencjonowanie towarów, usług i opakowań, kontrolę stanów magazynowych, generowanie dokumentów magazynowych (także własnych, z możliwością definiowania wyglądu), ewidencjonowanie zamówień, wystawianie faktur, prowadzenie kasy, kontrolę rozliczeń z kontrahentami, przeprowadzanie różnego rodzaju analiz (przychód, rozchód, marża, płatności), rozliczanie kosztu własnego sprzedaży i wiele innych. Program współpracuje z drukarkami fiskalnymi, czytnikami kodów kreskowych, a także urządzeniami mobilnymi. Oferuje możliwość pracy w sieci (także rozproszonej).

Hermes NG umożliwia także wymianę danych ze Skarbnikiem NG (tego samego producenta) w zakresie danych o sprzedaży i zapłatach, a także eksport do arkuszy Microsoft Excel.

Uwaga!

  1. Domyślne hasło dla użytkownika ADMIN brzmi "kubus" (bez polskich znaków).
  2. Wersja testowa nie pozwala na zmianę danych firmy i posiada 30-dniowe ograniczenie czasowe.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   37 #7 28.10.2015 19:11

@hurtownia_ (niezalogowany): Oprócz ceny. Program ma same zalety jest bardzo rozbudowany. Posiada szereg funkcji, które teraz wraz z rozwojem firmy zaczynam odkrywać (np. automatyczne wyliczanie prowizji dla handlowców) oraz moduł do mobilnej sprzedaży Hermes MObil.

Ogólnie program łatwy w używaniu, przejrzysty i posiadający eksport i import dokumentów w różnych formatach, a to mi się ostatnio zaczyna przydawać, zamiast wprowadzać fakturę z kilkadziesięcioma pozycjami przez 20 minut, 3 kliknięciami robi się to samo :))

  #6 14.10.2014 20:39

Program używam od 16 lat i jest mocno rozbudowany. Pomimo to jest drogi w zakupie, bardzo drogie aktualizacje oraz kosztowna obsługa serwisowa.Końcem roku zmieniam program ze względu na wysoką cenę za aktualizację 780,00 zł netto a to już jest mocna przesada.

  #5 12.11.2012 12:29

Używamy oprogramowania Hermes jeszcze od wersji DOSowej (już chyba z 15 lat). Aktualnie 5 naszych hurtowni sprawnie pracuje na Hermesie i nie zamierzamy zmieniać. Dodatkowo program integruje się z systemem finansowo-księgowym, kadrowym i systemem mobilnym dla przedstawicieli handlowych (od niedawna na Androida).
Jak już ktoś wcześniej słusznie napisał, producent oprogramowania słucha sugestii Klientów i wprowadza je w nowych wersjach programu.

  #4 04.10.2011 13:30

ja obecnie korzystam z programu firma2000 jest to bardzo dobry program ma naprawde duzo mozliwosci, darmowe aktualizacje pomoc techniczna, oraz producent wdraza pomysly klientów do programów, korzystam z niego kolo 2 lat

  #3 03.08.2011 00:32

Programu używamy od 2006 roku i mogę go z czystym sumieniem polecić! Jak każdy produkt ma swoje zalety i wady - ważne że zalet jest dużo więcej!
Bardzo rozbudowany po głębszym poznaniu, na początku jest to co trzeba. Ważne jest że producent zwraca uwagę na sugestie od użytkowników i wprowadza je w nowych wersjach.

  #2 28.03.2011 21:24

Hermesa używam od roku jestem bardzo zadowolony. Posiada bardzo duże możliwości. Polecam program.

  #1 21.02.2011 20:23

Hermes Mobil. Jestem od kilku lat nieszczęśliwym posiadaczem tego wadliwego oprogramowania. Hermesa zakupiłem jako program do sprzedaży mobilnej dla programu Symfonia Handel Forte. Nie ma tygodnia, w którym program Hermes działałby bez awarii. Niestety serwis gwarancyjny świadczony przez sprzedawcę Digital jest nieudolny i ogranicza się do spychania problemu na autora programu, którego działań trudno się doczekać. Zdecydowanie odradzam. Więcej informacji pod numerem 691 43 43 42.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu