Heroes & Generals

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Darmowy projekt Heroes & Generals to ciekawa hybryda gatunków. Zainteresowani produktem komputerowcy odnajdą tutaj elementy MMO, strzelanki FPP w klasycznych wojennych klimatach, a nawet strategię. Twórcy starali się dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, więc postawili na różnorodność, jeżeli o rozgrywkę chodzi. W efekcie otrzymujemy grę, w której dla każdego jest coś bardzo miłego. Warto dać jej szansę.

Cała akcja toczy się w realiach II Wojny Światowej, do tego też równocześnie na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim z użyciem broni z epoki bezpośrednio ścierają się ze sobą siły Stanów Zjednoczonych, Niemców oraz Rosjan. Dostają ponadto do dyspozycji czołgi, samoloty plus inne pojazdy charakterystyczne dla przedstawianego okresu. W tym samym czasie można wcielać się w dowódce, posunięciami na mapie strategicznej starając się przechylić szalę zwycięstwa na własną stronę. Liczy się bliska współpraca.

Co ciekawe, system dogaduje się również ze specjalną aplikacją gry stworzoną na urządzenia przenośne, więc do walki można się w jakiejś formie włączyć z każdego miejsca na świecie z dostępem do Internetu. Oczywiście żołnierz gracza zdobywa doświadczenie oraz nowe wyposażenie. Należy przy tym pochwalić oprawę graficzną Heroes & Generals, którą porównywać można nawet z projektami komercyjnymi.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Dwurdzeniowy procesor 2.0 GHz
  • 3 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 7900 lub AMD Radeon HD 2000

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!