r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Heroes & Generals

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki

Darmowy projekt Heroes & Generals to ciekawa hybryda gatunków. Zainteresowani produktem komputerowcy odnajdą tutaj elementy MMO, strzelanki FPP w klasycznych wojennych klimatach, a nawet strategię. Twórcy starali się dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, więc postawili na różnorodność, jeżeli o rozgrywkę chodzi. W efekcie otrzymujemy grę, w której dla każdego jest coś bardzo miłego. Warto dać jej szansę.

Cała akcja toczy się w realiach II Wojny Światowej, do tego też równocześnie na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim z użyciem broni z epoki bezpośrednio ścierają się ze sobą siły Stanów Zjednoczonych, Niemców oraz Rosjan. Dostają ponadto do dyspozycji czołgi, samoloty plus inne pojazdy charakterystyczne dla przedstawianego okresu. W tym samym czasie można wcielać się w dowódce, posunięciami na mapie strategicznej starając się przechylić szalę zwycięstwa na własną stronę. Liczy się bliska współpraca.

r   e   k   l   a   m   a

Co ciekawe, system dogaduje się również ze specjalną aplikacją gry stworzoną na urządzenia przenośne, więc do walki można się w jakiejś formie włączyć z każdego miejsca na świecie z dostępem do Internetu. Oczywiście żołnierz gracza zdobywa doświadczenie oraz nowe wyposażenie. Należy przy tym pochwalić oprawę graficzną Heroes & Generals, którą porównywać można nawet z projektami komercyjnymi.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Dwurdzeniowy procesor 2.0 GHz
  • 3 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 7900 lub AMD Radeon HD 2000

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.