r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Heroes in the Sky 1.0.3

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Heroes in the Sky to darmowa gra dla wielbicieli podniebnych starć z udziałem historycznych samolotów pochodzących z czasów II Wojny Światowej. Tytuł stanowi świetną propozycję dla tych, którzy niekoniecznie preferują typowo symulacyjne podejście do zabawy.

Fanom gatunku przyjdzie tutaj brać udział w bitwach inspirowanych faktycznymi wydarzeniami z czasów wieloletniego konfliktu lecz w dużo bardziej zręcznościowym ujęciu. Zmierzą się oni z pilotami z całego świata zarówno indywidualnie, jak również wchodząc w skład zaprzyjaźnionej eskadry przyjaciół.

r   e   k   l   a   m   a

Tytuł oferuje ponadto tryb kampanii czyli zestaw misji dla samotnych wilków przestworzy. W trakcie rozgrywki przyjdzie nam również odblokowywać wyposażenie, zdobywać specjalne umiejętności, doświadczenie oraz pozyskiwać gotówkę na konkretne ulepszenia.

Po każdej misji możemy dodatkowo wzbogacić się o specjalne schematy rozbudowy czy chociażby części zamienne, dzięki którym będziemy w stanie zwiększyć możliwości bojowe swojej ulubionej jednostki. Podręczny sklep również posiada niemałą ofertę, w której znajdą się też akcesoria dla chcących za nie zapłacić faktyczną gotówką. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z oferty na tzw. „czarnym rynku”, gdzie kupuje się części dosłownie w ciemno.

Mimo, iż tytuł przedstawia głównie zręcznościowe podejście do zabawy, to i tak powinien stanowić on ciekawą propozycję dla wszystkich miłośników symulatorów oraz amatorów wydarzeń z lat II Wojny Światowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 04.02.2014 15:40

Jak się zalogować do tej gry ? Co trzeba wpisać ?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.