r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Heroes in the Sky na weekend

Strona główna AktualnościDOBREPROGRAMY

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Heroes in the Sky - darmową grę dla wielbicieli podniebnych starć z udziałem historycznych samolotów pochodzących z czasów II Wojny Światowej. Tytuł stanowi świetną propozycję dla tych, którzy niekoniecznie preferują typowo symulacyjne podejście do zabawy.

Fanom gatunku przyjdzie tutaj brać udział w bitwach inspirowanych faktycznymi wydarzeniami z czasów wieloletniego konfliktu lecz w dużo bardziej zręcznościowym ujęciu. Zmierzą się oni z pilotami z całego świata zarówno indywidualnie, jak również wchodząc w skład zaprzyjaźnionej eskadry przyjaciół.

r   e   k   l   a   m   a

Tytuł oferuje ponadto tryb kampanii czyli zestaw misji dla samotnych wilków przestworzy. W trakcie rozgrywki przyjdzie nam również odblokowywać wyposażenie, zdobywać specjalne umiejętności, doświadczenie oraz pozyskiwać gotówkę na konkretne ulepszenia.

Po każdej misji możemy dodatkowo wzbogacić się o specjalne schematy rozbudowy czy chociażby części zamienne, dzięki którym będziemy w stanie zwiększyć możliwości bojowe swojej ulubionej jednostki. Podręczny sklep również posiada niemałą ofertę, w której znajdą się też akcesoria dla chcących za nie zapłacić faktyczną gotówką. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z oferty na tzw. „czarnym rynku”, gdzie kupuje się części dosłownie w ciemno.

Mimo, iż tytuł przedstawia głównie zręcznościowe podejście do zabawy, to i tak powinien stanowić on ciekawą propozycję dla wszystkich miłośników symulatorów oraz amatorów wydarzeń z lat II Wojny Światowej.

Grę Heroes in the Sky można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.