Heroes of Might & Magic III: Complete

Strona główna Windows Gry Strategiczne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Heroes of Might & Magic III: Complete to kompletna wersja jednej z najpopularniejszych turowych gier strategicznych w historii tego gatunku. Pakiet zawiera Heroes of Might & Magic III wraz z oficjalnymi dodatkami: Armageddon's Blade i The Shadow of Death.

Klasyka - tak najkrócej można opisać Heroes of Might & Magic III. Podczas rozgrywki musimy przede wszystkim eksplorować kolejne lokacje, gdzie nasi bohaterowie wyślą do walki rozmaite jednostki. Chcąc zwyciężać bardziej wymagające starcia trzeba zadbać o dostęp do jak największej liczby surowców, by zrekrutować potężną armię, a także odblokować umiejętności zwiększające przewagę naszych podopiecznych nad wrogami. Istotne znaczenie w Heroes of Might & Magic III ma oczywiście rozbudowywanie miasta.

Heroes of Might & Magic III dzisiaj nie olśniewa już pod względem oprawy wizualnej, ale mimo faktu, że od premiery gry upłynęło sporo czasu (gra zadebiutowała w 1999 roku), nadal mamy do czynienia z niezwykle grywalną produkcją. Syndrom jeszcze jednej tury sprawia, że ciężko oderwać się od ekranu, gdyż z powodu ogromnej grywalności jesteśmy w stanie przymknąć oko na jedynie poprawną grafikę i archaiczne rozwiązania w mechanice zabawy.

Oprócz kampanii fabularnej w Heroes of Might & Magic III znajdziemy także pojedyncze scenariusze oraz multiplayer. Rozgrywka wieloosobowa dostępna jest za pośrednictwem internetu, sieci LAN lub w trybie „gorącego krzesła”, czyli przy jednym ekranie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!