Heroes of the Storm 24.5

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Heroes of the Storm jest spełnieniem marzeń fanów gier firmy Blizzard. W tej darmowej produkcji typu MOBA przystąpicie do drużynowych walk na arenach z udziałem wielce rozpoznawalnych bohaterów z najpopularniejszych produkcji firmy. Do wyboru jest szereg postaci z takich uznanych serii jak WarCraft, StarCraft, Diablo, MMO World of Warcraft czy nawet niegdyś wielce cenionego The Lost Vikings, czyli gry logicznej.

W przeciwieństwie do konkurencji, Heroes of The Storm koncentruje się na krótkich, ale niezwykle emocjonujących bitwach po sieci. Projektanci tytułu dołożyli starań, aby spotkania nie trwały tutaj przeciętnie dłużej niż kwadrans. Obmyślili oni równocześnie zabawę bez użycia specjalnych przedmiotów, promując swoje dzieło jako przyjazne dla tych, którzy nie mieli czasu porządnie wgryźć się w dużo bardziej skomplikowane projekty MOBA. Zasadniczo bohaterowie nie kombinują zbytnio, tylko ruszają do walki.

W rozgrywce bierze udział 10 graczy podzielonych na dwie drużyny. Ich zadaniem jest dotarcie do bazy wroga i zniszczenie jej. Do pokierowania do wyboru już w tej chwili jest kilkadziesiąt rozpoznawalnych postaci, a z miesiąca na miesiąc Blizzard dodawać ma zamiar kolejne. Oczywiście każdy z bohaterów oferuje inne możliwości oraz opcje taktyczne, a do wypróbowania ich różnorakich umiejętności zachęca zmieniający się regularnie zestaw herosów dostępnych za darmo. Poza przeciwnikami z drużyny przeciwnej, na mapach napotkać można też niezależne stwory, których zlikwidowanie daje punkty doświadczenia i umożliwia awans postaci na wyższy poziom. Zabawę urozmaica wykonywanie ciekawych zadań dodatkowych, odciągających nieco od głównego celu likwidacji tzw. Nexusa nieprzyjaciela. Pomogą w tym wynajmowani po drodze komputerowi najemnicy, których wręcz trzeba podbierać ekipie przeciwnej.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon 64 X2 5600+
  • 2 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 7600 GT, AMD Radeon HD 2600 XT lub Intel HD Graphics 3000
  • 10 GB wolnego miejsca na dysku

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie zarejestrowanie darmowego konta na platformie Battle.net. Posiadacze pudełkowych gier firmy Blizzard, typu Diablo III czy strategii StarCraft II, które też go potrzebują, od bardzo dawna mają je już zapewne założone. Instalator Heroes of The Storm po uruchomieniu pobierze potrzebne do zabawy pliki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Prosta do ogarnięcia ,arsenał bohaterów Blizzarda.
Chyba jednak za prosta ,pozycja stricte dla casuali.
ocena użytkownika
06.06.2016 12:58

Gra robi dobre pierwsze wrażenie ,jest najzwyczajniej w świecie ładna ,i chodzi płynnie na niekoniecznie topowym sprzęcie ,jako że to dość nowa pozycja aktualizacje pojawiają się często i gęsto ,niestety na dłuższą metę nie potrafię się wciągnąć , ani to DOTA ani LOL ,taka troche zabawka niżli MOBA z prawdziwego zdarzenia ,zdecydowanie jest godna polecenia dla osób chcących zakosztować w tym całym fenomenie jakim stały się gry typu MOBA ,nie wali w łeb jak konkurenci i pozwala wdrożyć się na spokojnie ,jednak gracze z dłuższym stażem w temacie Multiplayer-online-battle-arena raczej nie znajdą tu drugiej miłości ,czy też kolejnej;).