r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Heroes of the Storm w fazie Tech Alpha, na razie tylko dla graczy z USA

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Co prawda Blizzard od jakiegoś już czasu przyjmuje zgłoszenia do bety Heroes of the Storm, czyli swojego MOBA z różnymi bohaterami z popularnych gier firmy, na razie szykuje się dopiero do uruchomienia technicznych testów alpha produktu. Ograniczona liczba graczy uzyska dostęp do wczesnej wersji dzieła, aby sprawdzić, jak nowy projekt zachowuje się na różnorakich popularnych konfiguracjach sprzętowych oraz łączach internetowych. Najpierw do zabawy zaproszeni zostaną Amerykanie, potem zaś inni.

Żeby móc liczyć na zaproszenie do gry kiedyś w przyszłości, należy skorzystać z zakładki profilu beta testera i po wstępnej konfiguracji zaznaczyć Heroes of the Storm z listy. Blizzard od razu zaleca mieć się na baczności, gdyż zapewne za moment na skrzynkach pocztowych pojawi się kolejna fala fałszywych wiadomości, niby potwierdzających udział w Tech Alpha. Nie będzie potrzebny żaden klucz, a najprościej sprawdzić, czy ktoś się dostał, patrząc w zakładkę licencji na Battle.net. Start testów technicznych to zarazem koniec ciszy medialnej, a więc niebawem zobaczymy wysyp materiałów wideo bezpośrednio z rozgrywki.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.