r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Hertz 24/7

Strona główna Android Podróże i transport Wynajem samochodów

Hertz 24/7 to aplikacja kliencka usługi Hertz24/7, służącej do wynajmu samochodów. Dzięki aplikacji mobilnej można rezerwować wybrane auto, wskazywać lokalizację odbioru pojazdu, a także generować kody służące do otwarcia wynajętego samochodu.

Galeria programu

Program jest przeznaczony tylko dla użytkowników usługi Hertz 24/7 i wymaga posiadania konta. Można je założyć za pomocą aplikacji mobilnej. Gdy to zrobimy i zalogujemy się, wówczas możemy korzystać z możliwości rezerwowania pojazdów, zmiany terminu wypożyczenia, ustalania miejsca odbioru oraz opłacania wynajmu.

Ponadto, aplikacja przyda się jako generator kodów, za pomocą których otworzymy pojazd i uruchomimy go, a także zamkniemy po wygaśnięciu okresu wynajmu. Z kolei posiadacze urządzeń z Androidem 4.4 lub nowszym z wbudowanym chipem NFC mogą użyć aplikacji do odblokowania wynajętego auta. W ten sam sposób możemy zamknąć samochód, gdy zakończymy korzystanie z niego.

Usługa Hertz 24/7 jest dostępna w następujących krajach: w Australii, Belgii, Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii oraz we Włoszech.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.