Hertz 24/7 Hertz 24/7 2.23

Strona główna Android Podróże i transport Wynajem samochodów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Hertz 24/7 to aplikacja kliencka usługi Hertz24/7, służącej do wynajmu samochodów. Dzięki aplikacji mobilnej można rezerwować wybrane auto, wskazywać lokalizację odbioru pojazdu, a także generować kody służące do otwarcia wynajętego samochodu.

Program jest przeznaczony tylko dla użytkowników usługi Hertz 24/7 i wymaga posiadania konta. Można je założyć za pomocą aplikacji mobilnej. Gdy to zrobimy i zalogujemy się, wówczas możemy korzystać z możliwości rezerwowania pojazdów, zmiany terminu wypożyczenia, ustalania miejsca odbioru oraz opłacania wynajmu.

Ponadto, aplikacja przyda się jako generator kodów, za pomocą których otworzymy pojazd i uruchomimy go, a także zamkniemy po wygaśnięciu okresu wynajmu. Z kolei posiadacze urządzeń z Androidem 4.4 lub nowszym z wbudowanym chipem NFC mogą użyć aplikacji do odblokowania wynajętego auta. W ten sam sposób możemy zamknąć samochód, gdy zakończymy korzystanie z niego.

Usługa Hertz 24/7 jest dostępna w następujących krajach: w Australii, Belgii, Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii oraz we Włoszech.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!