HexaParty HexaParty 1.5

Strona główna Android Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

HexaParty to cyfrowa kolorowanka, która z pewnością umili czas w trakcie podróży, w kolejce u lekarza czy też podczas szkolnej przerwy.

Kolorowanki dla każdego

Zasada działania programu HexaParty jest banalnie prosta. Wystarczy, że użytkownik wybierze jedną z wielu dostępnych kredek, a następnie dotknie palcem sześciokąt widoczny na ekranie, by go pokolorować. Nieskomplikowane sterowanie powoduje, że HexaParty to idealna rozrywka nie tylko dla dzieci, ale i dla nastolatków bądź też ich rodziców oraz dziadków.

Mnóstwo zawartości

HexaParty oferuje ponad 150 obrazów podzielonych na 7 kategorii (zwierzęta, jedzenie, muzyka, technologia, sport, pojazdy i inne); codziennie dodawane są także nowe grafiki. Możemy ponadto uruchomić specjalny tryb, w którym wykażemy się kreatywnością, przygotowując zupełnie nowe, własne dzieła.

Aplikacja jest płatna

Warto zaznaczyć, że HexaParty można pobrać za darmo, lecz aplikacja jest dostępna wyłącznie w formie 7-dniowej wersji próbnej, którą aktywujemy dopiero po zdefiniowaniu formy płatności w Sklepie Google Play (np. karta kredytowa). Po upływie tygodnia możemy aktywować subskrypcję w cenie 23,99 złotych miesięcznie.

Najważniejsze cechy:

  • cyfrowa kolorowanka dla graczy w każdym wieku
  • rozmaite obrazy do pokolorowania (zwierzęta, jedzenie, muzyka, technologia, sport, pojazdy i inne)
  • proste sterowanie jednym palcem
  • przejrzysty interfejs użytkownika
  • 7-dniowa wersja próbna

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!