HiBit Startup Manager HiBit Startup Manager 2.2.25

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HiBit Startup Manager pozwala na zarządzanie aplikacjami uruchamianymi wraz z systemem operacyjnym Windows.

Chcąc przyspieszyć czas potrzebny na włączenie popularnych "okienek" możemy sprawdzić, jakie programy są uruchamiane wraz z Windowsem i odznaczyć niepotrzebne, by móc szybciej rozpocząć pracę na komputerze. Owszem, można w takiej sytuacji skorzystać z domyślnej aplikacji dostarczonej przez Microsoft, albo spróbować użyć alternatywnego rozwiązania w postaci HiBit Startup Manager.

HiBit Startup Manager zawiera także szereg innych przydatnych opcji, wśród których warto wymienić opcję zarządzania wszystkimi uruchomionymi aplikacjami po starcie komputera, zadaniami zaplanowanymi w systemie, procesami i usługami Windowsa oraz jego menu kontekstowym.

Za pomocą HiBit Startup Manager utworzymy również kopię zapasową autostartu i będziemy mogli zarządzać funkcją przywracania systemu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!