HiBit System Information HiBit System Information 2.0.25

Strona główna Windows Narzędzia Identyfikacja sprzętu i oprogramowania
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HiBit System Information to bardzo przydatne narzędzie, które wyświetla szczegółowe informacje o rozmaitych podzespołach komputera i zainstalowanego w nim oprogramowania.

Interfejs użytkownika HiBit System Information jest niezwykle intuicyjny. Został on bowiem podzielony na trzy odrębne zakładki, takie jak: podsumowanie, sprzęt i oprogramowanie. Pierwsza z nich zawiera podstawowe informacje o posiadanych komponentach i aplikacjach, natomiast w pozostałych znajdziemy mnóstwo szczegółów na ich temat.

Jeśli chodzi o sprzęt, to HiBit System Information gromadzi dane o procesorze, pamięci RAM, płycie głównej, BIOS-ie, wyświetlaczu, dysku twardym, drukarce, karcie sieciowej, karcie dźwiękowej i urządzeniach podłączonych do złącza USB. Natomiast w przypadku oprogramowania narzędzie pozwala zapoznać się z informacjami na temat systemu operacyjnego, programu antywirusowego, zapory sieciowej, uruchomionych procesów, sterowników, zainstalowanych aplikacji i nie tylko.

HiBit System Information umożliwia również eksportowanie danych do pliku HTML, który następnie możemy zapisać na dysku twardym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!