HiFiMAN Deva – słuchawki z wbudowanym przetwornikiem DAC i łącznością Bluetooth

Strona główna Aktualności
Słuchawki HiFiMAN Deva wchodzą do sprzedaży, fot. materiały prasowe
Słuchawki HiFiMAN Deva wchodzą do sprzedaży, fot. materiały prasowe

O autorze

Firma RAFKO Dystrybucja będąca wyłącznym przedstawicielem HiFiMAN w Polsce, informuje o uruchomieniu sprzedaży audioflskich słuchawek planarnych z odbiornikiem Bluetooth Bluemini i USB DAC.

HiFiMAN Deva to jedyny słuszny wybór dla wszystkich, którzy oczekują najwyższej jakości dźwięku ale nie mogą zdecydować, czy preferują wygodę zapewnianą przez połączenie Bluetooth, czy kable, zapewniające najlepsze możliwe brzmienie.

Od teraz, jedne słuchawki łączą w sobie obie te zalety. Słuchawki Deva zapewniają 3 możliwości połączenia:

  • za pomocą Bluetooth: Słuchawki Deva dzięki odbiornikowi Bluemini łączą się przy pomocy modułu Bluetooth z dowolnym urządzeniem nadawczym. Wysoka jakość dźwięku oraz minimalizacja opóźnień zapewniane są dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych i najpopularniejszych kodeków: Qualcomm aptX HD oraz LDAC. Adapter Bluemini podłączany jest do słuchawek za pomocą gniazda 3.5mm jack.
  • za pomocą USB: Dzięki wbudowanemu przetwornikowi DAC, Deva umożliwia transfer plików do 24bit/192kHz za pomocą kabla USB C, który bez problemu odczyta pliki muzyczne z telefonu czy komputera.
  • za pomocą zbalansowanego kabla mini jack 3.5mm: Tradycyjna metoda połączenia, która zawsze się sprawdza. Słuchawki Deva można podłączyć do dowolnego odtwarzacza przenośnego, a nawet smartona za pomocą kabla mini jack 3.5mm. Do budowy słuchawek Deva HiFiMAN wykorzystał znaną i sprawdzoną już w innych konstrukcjach membranę supernano, która jest aż o 80% cieńsza od poprzednich projektów marki. Taka konstrukcja zapewnia wysoką responsywność dźwięku, detaliczność i dokładne obrazowanie.

Cena

Cena słuchawek HiFiMAN Deva to 1695 zł. Do 1 lipca dostępny będzie PREORDER (realizacja zamówień od połowy lipca) i wówczas można liczyć na cenę 1545 zł tylko w sieci, u autoryzowanych sprzedawców w Polsce. Lista dostępna na stronie producenta.

© dobreprogramy
s