HiJackThis Fork HiJackThis Fork 2.9.0.26

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HiJackThis Fork to narzędzie do wykrywania zmian na komputerze z systemem operacyjnym Windows, które powstały w wyniku działania adware, spyware, malware i innych wirusów.

Program wymaga przeprowadzenia dogłębnego skanowania dysku twardego, w trakcie którego na ekranie pojawia się szczegółowa lista podejrzanych operacji (stosowne informacje można wyeksportować do pliku dziennika). Klikając na danym logu prawym przyciskiem myszy zapoznamy się z ze szczegółowymi informacjami na jej temat, a następnie zadecydujemy, jakie działania chcemy wykonać.

HiJackThis Fork jest prostą w obsłudze aplikacją, lecz mimo to została ona przygotowana wyłącznie z myślą o doświadczonych odbiorcach. Mniej obeznani użytkownicy mogą bowiem usunąć potrzebne dane, doprowadzając do awarii systemu operacyjnego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!