HiLight HiLight 2.0.10

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

HiLight to świetnie wykonana, wciągająca gra zręcznościowa, w której kolejne plansze pokonujemy naśladując dźwięki odgrywane przez aplikację.

W grze dostajemy do dyspozycji ponad 220 plansz, na kilku poziomach. Na każdej z nich wyświetli się pole z małymi kołami. Naciśnięcie każdego z nich odtwarza dźwięk, z których na każdej planszy aplikacja tworzy inną melodię. Gracz musi odwzorować kolejność przyciskania kolejnych kół na planszy. Aby pokonać poziom, tę czynność trzeba powtórzyć cztery razy, z każdym kolejnym wzór do naśladowania staje się trudniejszy, a na dodatek na każdą próbę mamy tylko 3 sekundy. HiLight oferuje też tryb Compete, w którym - po nadaniu aplikacji dostępu do informacji o naszej lokalizacji - będziemy mogli porównywać nasze wyniki z tymi osiąganymi przez osoby w promieniu kilkunastu km od nas.

HiLight prezentuje się świetnie pod względem oprawy graficznej i muzycznej. Tła plansz są wykonane w komiksowy sposób, pełne są stonowanych, ładnych dla oka kolorów. Także dźwięki są wysokiej jakości, co sprawia, że zabawa z HiLight jest przyjemna.

Gra jest dostępna za darmo, ale oferuje mikropłatności. Za ok. 8,5 zł możemy kupić dodatkowe opcje: możliwość ustawienia własnego nicku, dostęp do statystyk zabawy oraz szybsze ładowanie poszczególnych plansz.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!