HiLight: Touch the light! HiLight: Touch the light! 2.0.07

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

HiLight: Touch the light! to bezpłatna, wciągająca i świetnie wykonana gra, łącząca elementy zręcznościowe oraz logiczne. Przed graczem stoi zadanie polegające na odwzorowaniu dźwięków odtwarzanych w aplikacji, by pokonywać kolejne poziomy.

W grze znajdziemy ponad 20 plansz na kilku poziomach. W każdej z nich musimy iść śladem zaleceń programu, naciskając odpowiednie klawisze w kształcie koła. Aby przejść przez daną planszę, należy poprawnie odtworzyć kilka melodii. Pierwsza jest prosta, ale im dalej idziemy w grze, tym trudniej powtórzyć to, co wskazuje aplikacja. Trzeba bowiem z pamięci odtworzyć sekwencję kilku dotknięć ekranu, mając na to tylko kilka sekund. Błąd oznacza, że podejście do danej planszy trzeba zacząć od początku.

Dużym atutem gry HiLight: Touch the light! jest jej szata graficzna oraz oprawa muzyczna. Tło każdej z plansz zmienia się wraz z kolejną poprawnie odtworzoną melodią, przechodząc od zmierzchu do świtu. Plansze przypominają rysunki, pełne ładnych dla oka kolorów, a melodie odtwarzane w aplikacji są wysokiej jakości i wpadają w ucho.

Gra jest dostępna za darmo i nie wyświetla reklam, jest też pozbawiona dodatkowych mikropłatności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!