Hide App-Hide Application Icon

Strona główna Android Bezpieczeństwo Szyfrowanie i usuwanie danych
Pobierz program
lub zeskanuj:

Hide App-Hide Application Icon to program, który służy do ukrywania aplikacji zainstalowanych na smartfonie lub tablecie. Zadziała poprawnie tylko na zrootowanych urządzeniach.

Korzystając z aplikacji, można ukryć każdy program zainstalowany na smartfonie lub tablecie program. Skrót do ukrytej aplikacji będzie widoczny tylko po uruchomieniu Hide App-Hide Application Icon Dodatkowo, dostęp do listy z ukrytymi programami można ograniczyć za pomocą kodu PIN. Aplikacja oferuje też możliwość stworzenia kopii zapasowej, dzięki czemu po ponownym jej zainstalowaniu można szybko odtworzyć listę programów, do których dostęp wcześniej ograniczyliśmy.

Program jest dostępny za darmo i nie wyświetla reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Troska a prywatność: jak sprawdzić, co dziecko robi ze swoim smartfonem?

67
26.04.2016  •  Jacek Szumowski

Przytoczone w artykule „Ściśle prywatne: jak ukryć zdjęcia i wiadomości na telefonie?” statystyki zdrad i wyniki badań dotyczące natury kłamstwa nasuwają spostrzeżenie, że wielu ludzi ma sporo do ukrycia. Jeśli dla niektórych osób jakieś informacje są warte zatajenia, to dla innych mogą być one godne pozyskania. Oczywiście motywacje zarówno ukrywających jak odkrywających są najróżniejsze. Do ukrywania wracać już nie będziemy… Zaznaczmy jednak, że chęć odkrycia tajemnic bliskiego nam człowieka nie musi być powodowana zazdrością czy zwykłym wścibstwem. Często u podstaw takich działań leży…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji