HitFilm Express 4.0.0146

Strona główna Mac Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HitFilm Express to program przeznaczony do nieliniowej edycji wideo z naciskiem na animacje i efekty specjalne. Wersja Express programu przeznaczona jest dla początkujących użytkowników, którzy z pewnością docenią prostotę obsługi narzędzia oraz bogatą bazę efektów, których wynik można zobaczyć od razu po przeciągnięciu ich na ujęcie umieszczone na osi czasu.

Podobnie jak bardziej profesjonalne narzędzia, HitFilm Express także pozwala na jednoczesną edycję wielu ścieżek filmowych i dźwiękowych, bez ograniczeń. Podobnie jak w wersji płatnej, do pracy z programem można wykorzystywać większość najpopularniejszych formatów filmowych, dźwiękowych czy graficznych. Ponadto twórcy oddali nam do dyspozycji ponad 140 efektów, które dodatkowo można łączyć, tworząc ciekawe i niepowtarzalne efekty specjalne w swoich domowych i szkolnych produkcjach.

Praca z animacjami 3D w HitFilm Express przypomina to, co znajdziemy w After Effects i płatnych programach tego samego producenta, dzięki czemu wersja Express świetnie nadaje się do stawiania pierwszych kroków. Wirtualna kamera, używana przy ujęciach 3D, pracuje realistycznie i potrafi symulować głębię ostrości na podstawie odległości obiektów w scenie. HitFilm oferuje również możliwość tworzenia cieni 3D, realistycznych świateł czy nałożenia efektu Motion blur (rozmycie w ruchu) dla warstw 2D i 3D.

HitFilm Express jest bardzo podobny do płatnej wersji, jednak ma pewne ograniczenia. Przede wszystkim nie znajdziemy tu możliwości generowania własnych efektów cząsteczkowych, zaawansowanych narzędzi do pracy z korowem, możliwości importowania danych z programów 3D camera tracking, filmów 4K, generowania zaawansowanych świateł czy wykorzystywania kilku widoków 3D podczas pracy z kompozycjami. HitFilm Express pozwala wysyłać filmy od razu na YouTube, ma wbudowane szablony dla materiałów na Vine i Instagrama. Warto też zajrzeć na stronę programu, gdzie znajdziemy sporo materiałów do nauki.

Program można przetestować bez logowania, ale by eksportować filmy, należy podać darmowy kod licencyjny i swoje dane.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

HitFilm Pro 2017 – efekty specjalne, jakich jeszcze nie było

5
11.12.2016  •  Anna Rymsza

Trudniących się produkcją filmów z efektami specjalnymi, zarówno zawodowo, jak i amatorsko, polecam przetestowanie najnowszej wersji programu HitFilm Pro, dostępnego na Windowsa i macOS. W wersji 2017 programu znajdziemy zaktualizowany system renderowania, nowe efekty wizualne i presety, synchronizację dźwięku, bardziej zaawansowany mikser i wiele innych ciekawych nowości. Nowa wersja programu to oczywiście obsługa nowych formatów materiałów. Program poradzi sobie z materiałami o 32-bitowej głębi kolorów i rozdzielczości nawet 8K. Praca z 32 bitami na kanał pozwala precyzyjnie dostosować…

HitFilm, Filters, Quik, Tastemade, TuneItUp i Super Phantom Cat – najciekawsze programy tygodnia

2
07.05.2016  •  Anna Rymsza

Przedstawiam Wam sobotnią porcję najnowszych programów z naszej bazy. W tym tygodniu króluje montaż filmów, wiosenne porządki i koty. HitFilm Express 4 HitFilm Express to darmowy program, przeznaczony do nieliniowej edycji wideo z naciskiem na animacje i efekty specjalne. Jeśli ktoś zamierza nauczyć się pracy z efektami specjalnymi, zwłaszcza w programach Adobe After Effects lub HitFilm Pro, ten program będzie idealny. Polecam go z jeszcze jednego powodu – w tym tygodniu wydana została wersja 4 programu, która nie ma już ograniczenia liczby ścieżek filmowych i dźwiękowych, z którymi można…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych