r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Hitman GO 1.12.86482

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane

Hitman GO to nietypowa produkcja mobilna wzorowana na serii gier Hitman. Tutaj również wcielamy się w płatnego zabójcę, jednak rozgrywka znacznie odbiega od tej jaką znamy z komputerowo-konsolowych tytułów.

Galeria programu

Hitman GO to tak naprawdę gra logiczna w formie gry planszowej. Poszczególne kampanie przedstawione są jako pudełek z figurkami. Zawarte w nich misje rozmieszczono na planszy, którą przemierzamy według wyznaczonych nam linii. Podobnie wygląda mechanika samych zadań.

Każda misja to oddzielne pole walki. Zanim przystąpimy do działania, powinniśmy zapoznać się z wyznaczonymi nam zadaniami. Wśród nich znajdziemy takie cele jak eliminacja wszystkich na planszy, dotarcie do celu nie przekraczając wyznaczonej ilości ruchów, wykonanie misji bez zabijania itp. Czasem zadania wykluczają się, wtedy jednak możemy wykonać misję ponownie.

Rozgrywka przypomina już wspomnianą mieszankę gier logicznych i planszowych. Kierując naszym bohaterem po wyznaczonych liniach musimy unikać przeszkód i przeciwników. Ci ostatni są dla nas groźni w momencie gdy są odwróceni w stronę, z której nadchodzimy. Aby odwrócić ich uwagę, bądź też ściągnąć w inne miejsce, możemy skorzystać z umieszczonych na planszach pomocy. Im dalej w las tym zagadki są coraz trudniejsze, a na sukces składa się więcej elementów.

Koleje pudełka są odblokowywane po zdobyciu określonej ilości punktów. Możemy też przyśpieszyć ten proces za pomocą mikropłatności. Część z kampanii wzorowana jest na wybranych tytułach z serii Hitman. W razie problemów, możemy również skorzystać z kilku darmowych podpowiedzi.

Hitman GO to świetny przykład tego, jak stworzyć dobrą, grywalną grę mobilną, która pomimo zmiany zasad rozgrywki nie traci ducha pierwowzoru.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Hitman GO: dobra propozycja na weekend w świetnej cenie

13
ROZRYWKA 05.06.2015 | Paweł Piskurewicz (szaweł)

Hitman GO to kolejny tytuł z serii o płatnym zabójcy. Choć główny bohater pozostaje ten sam, to mobilny charakter gry zmienia prawie całą rozgrywkę. Pomimo to udaje się jej utrzymać klimat i ducha serii. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji jej poznać to teraz jest ku temu dobra okazja. Tytuł doczekał się sporej przeceny w wersji dla Androida, iOS i Windows Phone. Hitman GO to tak naprawdę gra logiczna w formie gry planszowej. Poszczególne kampanie przedstawione są jako pudełka z figurkami. Każda misja to oddzielne pole walki. Zanim przystąpimy do działania, powinniśmy zapoznać się z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.