reklama

Hity na zimę: premiery XCOM 2 oraz Deus Ex: Mankind Divided w lutym

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Okres okołogwiazdkowy pełny będzie potencjalnych hitów, co już zaczęli dostrzegać oraz rozważać producenci jeszcze szlifujący swoje najnowsze gry. Dwa wyczekiwane dzieła postanowiły nieco poczekać, aby w dużo mniejszym tłumie zaatakować na początku przyszłego roku. Tym samym strategii XCOM 2, a także pełnego akcji projektu Deus Ex: Mankind Divided należy wypatrywać w lutym. Dobrze rozgrzeją graczy zimą.

Firaxis Games, które celowało z pociągnięciem historii dzielnego oddziału walczącego z kosmitami w listopad, po miłym przyjęciu wersji prasowych dzieła postanowiło nie śpieszyć się i dać sobie czas na lepsze dopracowanie tytułu. Do 5 lutego, kiedy to pojawi się on w sklepach, deweloperzy mają zamiar domknąć produkt na ostatni guzik. Opóźnienie debiutu o kwartał pozwoli im zrealizować kilka dodatkowych celów, a sprzedaż gry też będzie zimą, na tle innych propozycji, zupełnie inaczej wyglądała.

Deus Ex: Mankind Divided z kolei oddany zostanie w ręce graczy 23 lutego. Żeby namówić fanów cyberpunka do składania wcześniejszych zamówień, ruszyła specjalna akcja z bonusami zależnymi od liczby wstępnie zakupionych egzemplarzy tytułu. W skrócie, im więcej osób zdecyduje się już teraz zainwestować w dalsze przygody zmechanizowanego Adama Jensena, na tym lepsze dodatki w tzw. pre-orderze może liczyć. Chodzi tutaj m.in. o cyfrowy album z grafikami, ścieżkę dźwiękową, dodatkową misję, komiks, opowiadanie czy w końcu opcję zagrania już kilka dni przed premierą.

Mankind Divided pojawi się również oczywiście w wersji kolekcjonerskiej. Dopłacając nieco, dostaniemy grę w metalowym pudełku, sporych rozmiarów figurkę głównego bohatera, świetnie wydany album z grafikami, plus wszystko to, co dopiero będą musieli odblokować fani składający wcześniejsze zamówienia. Cena zestawu nie została na razie ujawniona (zwykłą wyceniono w Europie na niecałe 50 euro na PC i 70 dla konsol), ale dla samego Jensena do postawienia na biurko pewnie niejeden szykuje pieniądze...

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama