Hockey Hero Hockey Hero 1.0.25

Strona główna Android Gry Sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Hockey Hero to arkadowy symulator gry w hokeja na lodzie. Sterujemy jednym zawodnikiem, uciekając przed obrońcami rywala i staramy się strzelić bramkę.

Pomysł na zabawę w grze Hockey Hero jest prosty: trafiamy na taflę do hokeja na lodzie i uważamy, aby nie powalili nas obrońcy rywala. Co jakiś czas będziemy mogli oddać strzał na bramkę, a po zdobyciu gola będziemy mogli nadal uciekać przed przeciwnikiem. Taki pomysł oznacza, że grać możemy praktycznie bez przerwy - do czasu, aż zabawy nie przerwie rywal. Dodatkowym atutem gry jest prostota sterowania: naszego zawodnika przesuwamy w lewo lub w prawo, a przesuwając palcem ku górze ekranu oddajemy strzał na bramkę.

Gra ma ciekawą szatę graficzną, pełną pikseli i dzięki temu przypomina produkcje rozrywkowe starszej daty. Zaletą jest też przyjemna muzyka, utrzymana w konwencji disco i wpadająca w ucho, nadająca zabawie dynamiki.

Gra wyświetla reklamy, które można wyłączyć za pomocą modułu mikropłatności. Ponadto, za prawdziwą walutę można kupić nowy strój dla sterowanego przez nas hokeisty.

Grę Hockey Hero można zintegrować z usługą Gry Google Play. To pozwoli zintegrować ją z chmurą Google, odblokowywać kolejne osiągnięcia oraz rywalizować z innymi użytkownikami aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!