r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Hockey Hero 1.0.16

Strona główna iOS Gry Sportowe

Hockey Hero to arkadowy symulator hokeja na lodzie. Gra oferuje prostą zabawę, w której zadaniem użytkownika jest uciec przed obrońcami rywala i strzelić jak najwięcej goli.

Galeria programu

W grze do dyspozycji mamy praktycznie nieograniczoną rozmiarem planszę. Możemy toczyć zabawę w ramach jednej serii do czasu, aż zderzymy się z przeciwnikiem. Sterujemy, trzymając przez cały czas palec na ekranie urządzenia i skręcając w lewo lub w prawo. Z kolei ruch palca w górę ekranu pozwoli oddać strzał.

Hockey Hero ma ciekawą szatę graficzną, pełną pikseli i przypominającą stare gry komputerowe. Przyjemna jest też oprawa muzyczna: dźwięki w grze są dynamiczne, utrzymane w konwencji disco i sprawiają, że rozrywka nabiera rumieńców.

Za wyniki osiągane w grze zdobywamy wirtualną walutę. Pozwoli ona kupować nowy strój dla sterowanego przez nas hokeisty.

Gra jest dostępna za darmo i nie wyświetla reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

KeyLock, LanScan, Trumpada, BitCam i Hockey Hero – najciekawsze programy tygodnia

18
OPROGRAMOWANIE 18.06.2016 | Anna Rymsza

Przedstawiam kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Flight Simulator 3D Free Jeśli macie ochotę odsapnąć od kopania piłki, polecam Flight Pilot Simulator 3D dla Androida i iOS. To prosty symulator lotów samolotem, nastawiony na długą rozrywkę. W grze musimy wykonywać różne zadania, sterując różnymi maszynami latającymi. Misji jest sporo i można spędzić wiele godzin z tą całkiem ładną grą. KeyLock W tym tygodniu w naszej bazie programów pojawiła się też…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.