Hockey Stars Hockey Stars version 1.8.2

Strona główna iOS Gry Sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Hockey Stars to gra dla miłośników sportowej rozrywki, łącząca w sobie elementy cymbergaja i hokeja na lodzie.

Gra oferuje wciągającą, szybką rozgrywkę. Możemy skorzystać z kilku trybów zabawy: pojedynek, gierki z zadaniami do wykonania oraz grę z wybranymi znajomymi. Te tryby zabawy wymagają połączenia z internetem, w trybie offline skorzystamy z możliwości przeprowadzenia treningu.

W grze trafiamy na plansze, które odzwierciedlają taflę lodu do hokeja. Mechanika zabawy przypomina zaś tę znaną z cymbergaja: mamy pięciu zawodników, którzy służą do odbijania krążka. Cel jest prosty: strzelać gole przeciwnikowi. Decyduje liczba bramek przewidziana w zasadach gry na danej planszy: niekiedy wystarczą dwa gole, innym razem cztery.

Zabawa na każdej z plansz wymaga opłacenia wpisowego w wirtualnej walucie. Zwycięzca zgarnia całą pulę, a zarobione pieniądze można użyć np. do kupienia nowych taktyk lub lepszych drużyn.

Gra jest dostępna za darmo, ale zawiera mikropłatności. Ułatwiają one zabawę, pozwalając wykorzystać prawdziwą walutę do zakupu usprawnień w Hockey Stars. Możemy kupić nie tylko wirtualne złote monety, ale też nowe rodzaje taktyki oraz nowe drużyny (o lepszych wskaźnikach niż zespół, którym kierujemy na początku).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!