Holiline Reminder Holiline Reminder 3.3.0

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Holiline Reminder to bezpłatny terminarz osobisty, który wyświetla powiadomienia o zbliżających się wydarzeniach na specjalnym pasku na pulpicie systemu Windows. Z powodzeniem wykorzystywany on może być do przypominania użytkownikowi o istotnych dla niego wydarzeniach, rocznicach lub zadaniach do wykonania.

Definiowanie wszystkich wyświetlanych powiadomień odbywa się z poziomu wbudowanych formularzy. Dla każdego typu powiadomień przygotowane zostały inne formularze, zawierające najistotniejsze dla nich informacje. W większości przypadków są to dane tekstowe takie jak data czy nazwa wydarzenia, jednak program pozwala dodawać do powiadomień również fotografie. Wyświetlane są one po najechaniu kursorem myszki na pasek z danym wydarzeniem. Raz utworzoną bazę powiadomień możemy wygodnie wyeksportować i wykorzystać na dowolnej ilości komputerach.

Co istotne, Holiline Reminder wyposażony został w opcje, pozwalające zarządzać wieloma istotnymi z punktu widzenia użytkownika atrybutami działania aplikacji. Możliwe jest m.in. definiowanie prędkości przewijania powiadomień, kroju i koloru czcionki, a także położenia pasku na ekranie komputera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!