reklama

Holiline Reminder 3.3.0

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Holiline Reminder to bezpłatny terminarz osobisty, który wyświetla powiadomienia o zbliżających się wydarzeniach na specjalnym pasku na pulpicie systemu Windows. Z powodzeniem wykorzystywany on może być do przypominania użytkownikowi o istotnych dla niego wydarzeniach, rocznicach lub zadaniach do wykonania.

Definiowanie wszystkich wyświetlanych powiadomień odbywa się z poziomu wbudowanych formularzy. Dla każdego typu powiadomień przygotowane zostały inne formularze, zawierające najistotniejsze dla nich informacje. W większości przypadków są to dane tekstowe takie jak data czy nazwa wydarzenia, jednak program pozwala dodawać do powiadomień również fotografie. Wyświetlane są one po najechaniu kursorem myszki na pasek z danym wydarzeniem. Raz utworzoną bazę powiadomień możemy wygodnie wyeksportować i wykorzystać na dowolnej ilości komputerach.

Co istotne, Holiline Reminder wyposażony został w opcje, pozwalające zarządzać wieloma istotnymi z punktu widzenia użytkownika atrybutami działania aplikacji. Możliwe jest m.in. definiowanie prędkości przewijania powiadomień, kroju i koloru czcionki, a także położenia pasku na ekranie komputera.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
jedzbudyniem   5 #5 07.06.2017 14:59

@kto ma mój nick (niezalogowany): Pewnie w pośpiechu robione.

  #4 20.12.2016 14:51

@Shaki81: To raczej ty czepiasz się gościa na portalu, bo twój wpis nie zawiera ANI SŁOWA o programie, czy uwagi o nim - tylko atak. Jak na "moderatora bloga" z aspiracjami (podobno) - oj nie ładnie.

A co do programu, mnie odpowiada.

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #3 20.05.2016 23:15

@kto ma mój nick (niezalogowany): Oj tam kilka błędów, a Ty się czepiasz:)

jacek69   7 #2 05.07.2015 11:27

Pasek powiadomień ciągle na wierzchu i wiem co i kiedy a w niczym nie przeszkadza. Świetny program. Tłumaczenie ? pikuś przecież program jest banalnie prosty

  #1 21.05.2015 20:24

Korzystam, ale tłumaczenie na nasz rodzimy język - do poprawki!

reklama